Rząd zamknie galerie handlowe przed świętami?

Jak informuje RMF FM, przed świętami rząd może wprowadzić nowe ograniczenia w marketach i galeriach handlowych. Wszystko przez coraz większą liczbę nowych zakażeń koronawirusem.

- R E K L A M A -

​Rząd może wprowadzić przed świętami wielkanocnymi nowe ograniczenia w handlu. Chcą tego rządowi eksperci od spraw medycznych i ten pomysł zaczynają popierać niektórzy ministrowie – dowiadują dziennikarze RMF FM. Wszystko dlatego, że liczba zakażeń rośnie.

Według informacji przekazanych przez dziennikarzy RMF FM, rząd rozważa dwie możliwości. Pierwsza z nich to całkowite zamknięcie sklepów w galeriach handlowych w okresie wielkanocnym. Drugi scenariusz to wprowadzenie zaostrzonych limitów klientów w marketach.

Więcej o rozważaniach rządu dotyczących ewentualnego lockdownu w handlu przeczytasz na RMF FM: Obostrzenia covidowe. Nowe ograniczenia w handlu możliwe przed Wielkanocą

- R E K L A M A -

Przypomnijmy, dziś odnotowano tegoroczny rekord nowych zakażeń. Według raportu Ministerstwa Zdrowia w ciągu doby przybyło ponad 17 tysięcy nowych potwierdzonych zakażeń COVID-19. Ponadto zmarło blisko 400 osób.

źródło: RMF FM

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: