Są małżeństwem ponad pół wieku, dziś świętowali Złote Gody! (ZDJĘCIA)

Dziś w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kutnie odbyła się piękna uroczystość Złotych Godów. 50-lecie pożycia małżeńskiego świętowali Państwo Halina i Zygmunt Kuźniewscy.

- R E K L A M A -

Prezydent Zbigniew Burzyński uhonorował Dostojnych Jubilatów Medalami Prezydenta RP oraz okolicznościowymi dyplomami. Po oficjalnej części jubileuszu nie brakowało wspólnych zdjęć czy życzeń od najbliższych. Redakcja Panoramy Kutna dołącza się do najlepszych życzeń dla Jubilatów!

Prezydent Burzyński w słowach skierowanych do czcigodnych Jubilatów pogratulował im wspólnie spędzonych lat, podczas których doświadczyli wiele radości i szczęścia, ale również i trosk. Ich wzajemny szacunek, cierpliwość i odpowiedzialność wychowały następne pokolenia.

- R E K L A M A -

„Ta wspaniałą rocznica to symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego. Niech ten jubileusz i następne będą przykładem dla przyszłych pokoleń” – mówił Zbigniew Burzyński, prezydent Kutna.

Małżonkowie, którzy wspólnie przeżyli minimum 50 lat, mogą złożyć w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kutnie wniosek o przyznanie przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej medalu za długoletnie pożycie małżeńskie. Następnie wnioski są przesyłane do urzędu wojewódzkiego, który po weryfikacji dokumentów przekazuje sprawę do Kancelarii Prezydenta RP. Procedura trwa od 4 do 6 miesięcy. Więcej informacji pod numerem tel. 24 254 28 84.

Złote Gody – zobacz zdjęcia:- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: