Są razem ze sobą ponad 50 lat! Świętowali Złote Gody [ZDJĘCIA]

W minioną sobotę w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kutnie miała miejsce uroczystość Złotych Godów. Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego obchodzili Państwo Teresa i Ryszard Marczakowie. Z tej okazji Prezydent Zbigniew Burzyński uhonorował Dostojnych Jubilatów Medalami Prezydenta RP oraz okolicznościowymi dyplomami.

- R E K L A M A -

W słowach skierowanych do czcigodnych Jubilatów pogratulował wspólnie spędzonych lat, podczas których doświadczyli wiele radości i szczęścia, ale również i trosk. Ich wzajemny szacunek, cierpliwość i odpowiedzialność pozwoliły wychować następne pokolenia. Prezydent podziękował również za ich dorobek zawodowy, dzięki któremu miasto Kutno na przestrzeni minionych lat rozwijało się.

Państwo Teresa i Ryszard Marczakowie ślubowanie złożyli 19 sierpnia 1972 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Krośniewicach. Dostojnym Jubilatom składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych lat związku małżeńskiego, pełnego wzajemnego poszanowania i dozgonnej miłości.

- R E K L A M A -

Małżonkowie, którzy wspólnie przeżyli minimum 50 lat, mogą złożyć w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kutnie wniosek o przyznanie przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej medalu za długoletnie pożycie małżeńskie. Następnie wnioski są przesyłane do urzędu wojewódzkiego, który po weryfikacji dokumentów przekazuje sprawę do Kancelarii Prezydenta RP. Procedura trwa od 4 do 6 miesięcy. Więcej informacji pod numerem tel. 24 254 28 84.

(Źródło: UM Kutno)- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: