reklama

Samorządowcy i parlamentarzyści z Kutna na konwencji PiS w Katowicach – ZDJĘCIA

Liczna delegacja samorządowców i parlamentarzystów udała się dziś do Katowic, gdzie na dwa tygodnie przed wyborami do Sejmu i Senatu odbywa się konwencja Prawa i Sprawiedliwości.

- R E K L A M A -

Dziś w Polsce dwa duże polityczne wydarzenia. Warszawie odbywa się Marsz Miliona Serc, organizowany przez Platformę Obywatelską (RELACJA TUTAJ). W Katowicach zaś, w słynnym Spodku odbywa się konwencja partii rządzącej.

— Morze biało-czerwonych flag na konwencji w Katowicach — relacjonuje w mediach społecznościowych poseł Tadeusz Woźniak.

— Chodźcie z nami! Wspólnie wygramy bój o Polskę! — pisze z kolei miejski radny Janusz Kołodziejski.

- R E K L A M A -

W Katowicach zameldowali się między innymi starosta kutnowski Daniel Kowalik, członek zarządu powiatu kutnowskiego Tomasz Walczewski, a także miejscy radni Janusz Kołodziejski, Bartosz Czechowski, Michał Łucki, Rafał Jóźwiak, Robert Stępniewski czy Arkadiusz Olesiński, powiatowy radny Marek Drabik, a także burmistrz Dąbrowic Dorota Dąbrowska. Nie brakuje też parlamentarzystów z naszego regionu m.in. posła Tadeusza Woźniaka czy senatora Przemysława Błaszczyka. Obecny jest też wiceprzewodniczący sejmiku woj. łódzkiego Zbigniew Linkowski.

Zdjęcia z konwencji PiS w Katowicach:

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: