Wiadomości KutnoNa sygnaleSenator Błaszczyk dziękuje strażakom. "Jesteście wielcy!"

Senator Błaszczyk dziękuje strażakom. „Jesteście wielcy!”

W ostatnich dniach wielokrotnie informowaliśmy o ogromie pracy strażaków z regionu, którzy usuwali skutki wichur. Senator RP Przemysław Błaszczyk zamieścił wpis z podziękowaniami dla strażaków, którzy byli zaangażowani w ostatnie akcje.

Senator zamieścił podziękowanie dla Państwowych i Ochotniczych Straży Pożarnych z jego okręgu za „interwencje związane z uszkodzeniem mienia i udrażnianiem dróg po wichurach, które po raz kolejny nawiedziły nasz rejon”.

- Reklama -

– Dziękuję Strażakom i Druhom oraz wszystkim, którzy wspierali Was w walce z żywiołem, za trud i zaangażowanie, szybką reakcję oraz sprawnie przeprowadzone akcje. Wyjeżdżacie bez względu na warunki atmosferyczne, by ratować ludzkie życie i zdrowie. Praca w tak trudnych okolicznościach, wymaga poświęcenia i odwagi. Jesteście wielcy! – komentuje Senator RP Przemysław Błaszczyk.

Skutki nawałnicy w powiecie kutnowskim – 17-19 lutego 2022. ZOBACZ ZDJĘCIA:

- Reklama -

Na zdjęciach w akcji strażacy z Kutna, a także OSP Komadzyn, OSP Leszczynek, OSP Dąbrowice, OSP Łanięta, OSP Krzyżanów, OSP Muchnice Nowe czy OSP Klonowiec. Galeria aktualizowana na bieżąco.
- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: