Seniorzy będą świętować! Niebawem Kutnowskie Dni Seniora

Prezydent Miasta Kutna oraz Seniorzy zapraszają na Kutnowskie Dni Seniora, które odbędą się w dniach od 26 września do 6 października 2019 roku. Rozpoczną się one uroczystą galą w Kutnowskim Domu Kultury.

- R E K L A M A -

W tegorocznym programie Kutnowskich Dni Seniora przewidziano m.in.: koncert Śpiewającej Rodziny Kaczmarków, Kabaret OT.TO, seanse filmowe, spektakle teatralne, kabarety w wykonaniu Seniorów, spotkania kulturalne w Centrum Seniora oraz w Kulturalnym Dworku – Kawiarence dla Seniora. Ponadto warsztaty kulinarne, kosmetyczne oraz plastyczne, spacer po Kutnie śladami historii, wieczorki taneczne oraz Bale Seniora.

Zapraszamy na pokazy i naukę jogi, turniej brydża sportowego oraz zajęcia sportowe w Aquaparku Kutno, warsztaty pt. „Zdrowy kręgosłup”, turniej gry w kręgle oraz zawody pływackie.

- R E K L A M A -

Nieodłączną częścią Kutnowskich Dni Seniora jest Strefa Zdrowia – bezpłatne badania słuchu, wzroku, poziomu cukru, cholesterolu i ciśnienia. W programie przewidziano spotkania z dietetykiem (bezpłatna analiza składu ciała), z lekarzem geriatrą, naukę udzielania pierwszej pomocy oraz porady cukrzycowe.

W ramach akcji „Bezpieczny Senior” odbędą się spotkania z Fundacją Cognito, funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Kutnie oraz Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów.

- R E K L A M A -

W programie również spotkanie na temat świadczeń emerytalno – rentowych z przedstawicielami ZUS w Kutnie.

Wejściówki będą wydawane w Centrum Seniora przy ul. Wyszyńskiego 11a od dnia 16 września 2019 r. w godz.  od 13.00 do 17.00. 

Dokładny program tegorocznych Kutnowskich Dni Seniora w załączonej ulotce.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: