reklama

Sensacja w A Klasie. Dąbrowianka urwała punkty liderowi z Kutna

Sensacja w Dąbrowicach! Lider A Klasy KS II Kutno niespodziewanie zremisował 3-3 z tamtejszą Dąbrowianką.

Do przerwy wszystko szło zgodnie z zakładanym scenariuszem. Kutnianie po dwóch golach Adama Pokorskiego i jednym trafieniu Emila Sekleckiego prowadzili pewnie 3-0. Po zmianie stron gospodarze odwrócili jednak losy spotkania i strzelili faworyzowanemu KS-owi trzy gole, ostatecznie ustalając wynik na 3-3!

- R E K L A M A -

Po 15. kolejkach KS II zajmuje nadal 1. miejsce w tabeli, ale ma już tylko trzy punkty przewagi nad wiceliderem Bzurą Ozorków. Dąbrowianka jest przedostatnia z dorobkiem 6 punktów.

Ciężko skomentować mecz, w którym do przerwy prowadzi się 3-0, a wynikiem końcowym jest remis. Wyglądało to tak, jakbyśmy na drugą połowę nie wyszli na boisko. Rywale oddali na naszą bramkę cztery strzały, z czego trzy znalazły drogę do bramki. Zagraliśmy najgorszą drugą połowę w tym sezonie. Zlekceważyliśmy rywala, który pokazał wolę walki, ambicję i wiarę w dobry rezultat. Musimy wyciągnąć wnioski i już do końca sezonu taka wpadka nie może się nam przytrafić – powiedział po meczu Jacek Walczak, trener KS II Kutno.

- R E K L A M A -

GLKS Dąbrowianka Dąbrowice 3-3 KS II Kutno
0-1 6. Adam Pokorski
0-2 21. Emil Seklecki
0-3 29. Adam Pokorski
1-3 51. Kamil Kominkiewicz
2-3 56. Kamil Kominkiewicz
3-3 69. Dominik Ruciński

Dąbrowianka (wyjściowy): Sobczak – Kosmalski, Cieśliński, Wujkowski, Mikołajczyk, Winiecki, Radke, Ruciński, Ściślewski, Rojek, Kominkiewicz;

- R E K L A M A -

KS II Kutno (wyjściowy): Czekalski – Domański, Maryniak, Kapruziak, Wietrzyk, Walczak, Seklecki, Jakubowski, Pokorski, Sobczak, Dębowski;

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: