reklama

Serenda mówi „DOŚĆ” i odchodzi z SLD

Bartosz Serenda odchodzi z Sojuszu Lewicy Demokratycznej! Radny Rady Powiatu wydał dziś specjalne oświadczenie.

Treść oświadczenia B. Serendy:

- R E K L A M A -

Omal nie spadłem z krzesła, gdy dziś na portalu wp.pl zobaczyłem cytat z Czarzastego „Widzę SLD w koalicji wszyscy przeciw PiS. Uznaję Grzegorza Schetynę za lidera opozycji w Polsce – stwierdził Włodzimierz Czarzasty (SLD)” (źródło: wp.pl sonda).

Miarka się przebrała!
W tamtym roku właśnie na znak protestu przeciw takiej polityce „proPO” rzuciłem wszystkimi funkcjami w SLD. Teraz ostatecznie odchodzę, bo podzielam pogląd Piotrka Ikonowicza: jak może lewica współpracować z PO i Nowoczesną? Odchodzę, gdy SLD ma 10-12% poparcia, bo robię to dla zasady.

- R E K L A M A -

Jest to sprawa krajowa i wojewódzka, nic do tego nie ma lokalne SLD – znajomych i przyjaciół z SLD powiatu kutnowskiego cenię i szanuję. Przykro mi, bo zostawiam kawał swojego życia. Przepraszam Was!

SLD, w mojej opinii, staje się drugim Ruchem Palikota/Twoim Ruchem – liberalne obyczajowo, a socjalnie pewnie przy władzy niewiele różniłoby się od PO. To nie lewica. Proszę mnie nie łączyć z takim SLD: nie reprezentuję już SLD w żaden sposób. Nie wstępuję też do żadnej innej partii – pozostaję bezpartyjny i niezależny.

- R E K L A M A -

DOŚĆ!

Bartosz Wojciech Serenda,
niezależny (i niepoprawny) socjalista
Kutno, 22.05.2018 r.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: