reklama
  • Tadeusz Gajda Senat

Seryjni włamywacze zatrzymani, kradli w całym regionie!

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o włamanie do jednego z domów na terenie gminy Piątek. Łupem sprawców padła gotówka, biżuteria oraz sprzęt elektroniczny. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Do przestępstwa doszło na początku czerwca 2018 roku. Nieznani wówczas sprawcy, wykorzystując nieobecność domowników, poprzez wyważenie drzwi do piwnicy włamali się do domu. Przestępcy zrabowali gotówkę, biżuterię oraz sprzęt elektroniczny. Właściciel straty wstępnie wycenił na kilka tysięcy złotych.

- R E K L A M A -

Sprawą zajęli się kryminalni z łęczyckiej komendy. Zabezpieczony materiał dowodowy pozwolił dowieść, że związek z włamaniem mają dwaj mieszkańcy powiatu kutnowskiego. Rankiem 4 lipca 2018 roku śledczy pojawili się w miejscu zamieszkania 20–latka oraz o 9 lat starszego kompana.

Dodatkowo kryminalni udowodnili zatrzymanym, że mają oni związek z włamaniami i kradzieżami na terenie pow. kutnowskiego, zgierskiego oraz pow. gostynińskiego. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

- R E K L A M A -

Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Łęczyca

Nie przegap: