Wiadomości KutnoSport(ZDJĘCIA) Siedem goli i awans na fotel lidera! Świetna postawa GKS–u Bedlno

(ZDJĘCIA) Siedem goli i awans na fotel lidera! Świetna postawa GKS–u Bedlno

Piłkarze GKS–u Bedlno rozbili dziś na wyjeździe GLKS RZD Żelazna aż 7–0 i wskoczyli na fotel lidera ligi okręgowej! Hat–trickiem popisał się Bartłomiej Lewańczyk.

Spotkanie z GLKS–em dla podopiecznych Łukasza Znyka nie mogło rozpocząć się lepiej, bowiem po siedmiu minutach prowadzili trzema bramkami. W 1. minucie worek z bramkami rozwiązał Wiśniewski, sześćdziesiąt sekund później na 2–0 podwyższył Lewańczyk, a w 7. minucie było 3–0 po golu Wódki.

- Reklama -

To nie był jednak koniec strzelania w pierwszej połowie – jeszcze przed przerwą do siatki GLKS–u RZD Żelazna trafili Lewańczyk oraz Szczygielski i po 45 minutach było 5–0 dla GKS–u Bedlno.

- Reklama -

Po zmianie stron kibice nie obejrzeli już tylu bramek, ale GKS mimo to „dobił” swojego rywala. W 60. minucie hat–tricka skompletował Lewańczyk, a w 71. dublet ustrzelił Szczygielski, tym samym ustalając wynik spotkania na 7–0 dla drużyny prowadzonej przez Łukasza Znyka.

Dzięki swojej wygranej, a także porażce Widoku Skierniewice (0–4 z GLKS–em Wołucza) GKS awansował na fotel lidera skierniewickiej okręgówki. Piłkarze z Bedlna mają na swoim koncie 18 punktów i o trzy wyprzedzają Orlęta Cielądz, wspomniany Widok (skierniewiczanie mają jeden mecz zaległy) oraz rezerwy Pelikana Łowicz.

- Reklama -

GLKS RZD Żelazna 0–7 GKS Bedlno
0–1 1′ Wiśniewski
0–2 2′ Lewańczyk
0–3 7′ Wódka
0–4 25′ Lewańczyk
0–5 34′ Szczygielski
0–6 60′ Lewańczyk
0–7 71′ Szczygielski

GKS Bedlno: Dos Santos – Wódka, Panek, Peda, Okupski, Błęcki, Dylik, Lewańczyk, Szczygielski, Wiśniewski, Walczak; zagrali także: Baranowski, Kostrzewa, Giziński, Kacprzak

fot. Marcin Bieńkowski / GKS Bedlno


- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: