reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Siedem goli i awans na fotel lidera! Świetna postawa GKS–u Bedlno

Piłkarze GKS–u Bedlno rozbili dziś na wyjeździe GLKS RZD Żelazna aż 7–0 i wskoczyli na fotel lidera ligi okręgowej! Hat–trickiem popisał się Bartłomiej Lewańczyk.

Spotkanie z GLKS–em dla podopiecznych Łukasza Znyka nie mogło rozpocząć się lepiej, bowiem po siedmiu minutach prowadzili trzema bramkami. W 1. minucie worek z bramkami rozwiązał Wiśniewski, sześćdziesiąt sekund później na 2–0 podwyższył Lewańczyk, a w 7. minucie było 3–0 po golu Wódki.

- R E K L A M A -

To nie był jednak koniec strzelania w pierwszej połowie – jeszcze przed przerwą do siatki GLKS–u RZD Żelazna trafili Lewańczyk oraz Szczygielski i po 45 minutach było 5–0 dla GKS–u Bedlno.

Po zmianie stron kibice nie obejrzeli już tylu bramek, ale GKS mimo to „dobił” swojego rywala. W 60. minucie hat–tricka skompletował Lewańczyk, a w 71. dublet ustrzelił Szczygielski, tym samym ustalając wynik spotkania na 7–0 dla drużyny prowadzonej przez Łukasza Znyka.

- R E K L A M A -

Dzięki swojej wygranej, a także porażce Widoku Skierniewice (0–4 z GLKS–em Wołucza) GKS awansował na fotel lidera skierniewickiej okręgówki. Piłkarze z Bedlna mają na swoim koncie 18 punktów i o trzy wyprzedzają Orlęta Cielądz, wspomniany Widok (skierniewiczanie mają jeden mecz zaległy) oraz rezerwy Pelikana Łowicz.

GLKS RZD Żelazna 0–7 GKS Bedlno
0–1 1′ Wiśniewski
0–2 2′ Lewańczyk
0–3 7′ Wódka
0–4 25′ Lewańczyk
0–5 34′ Szczygielski
0–6 60′ Lewańczyk
0–7 71′ Szczygielski

GKS Bedlno: Dos Santos – Wódka, Panek, Peda, Okupski, Błęcki, Dylik, Lewańczyk, Szczygielski, Wiśniewski, Walczak; zagrali także: Baranowski, Kostrzewa, Giziński, Kacprzak

fot. Marcin Bieńkowski / GKS Bedlno


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: