REKLAMA
niedziela, 26, czerwiec 2022
REKLAMA

Siedem goli w Płocku, rezerwy ekstraklasowicza rozbiły KS

poniżej dalsza część artykułu

O dzisiejszym sparingu z rezerwami ekstraklasowej Wisły Płock piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno będą chcieli jak najszybciej zapomnieć. Przetrzebieni chorobami i kontuzjami kutnianie przegrali w Płocku aż 0-7.

KS pojechał do Płocka bez kilku podstawowych zawodników m.in. Kamila Wielgusa, Adriana Kralkowskiego, Michała Michałka, Kamila Kobrynia, Damiana Komorowskiego czy Bartosza Placka. W kadrze pojawił się za to testowany Filip Panasiuk z ŁKS-u Łódź oraz junior Krystian Górczyński.

– Mieliśmy duży problem ze skompletowaniem meczowej jedenastki, ale ze względu na naszą bardzo dobrą współpracę z płockim klubem nie chcieliśmy odwołać sparingu – komentuje Andrzej Królak, kierownik KS-u.

poniżej dalsza część artykułu

Skazywani na pożarcie kutnianie przez godzinę gry spisywali się nieźle. Dzielnie stawiali czoła rezerwom Wisły, które były wzmocnione kilkoma zawodnikami ekstraklasowego zespołu m.in. Kamilem Bilińskim czy Patrykiem Stępińskim i przegrywali tylko 0-1.

W 60. minucie szkoleniowiec KS-u zdecydował się na kilka roszad w składzie – między innymi sam wszedł na boisko – i Wisła urządziła sobie prawdziwy festiwal strzelecki. W ciągu trzydziestu minut kutnowski golkiper Łukasz Kubiak aż sześciokrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki i ostatecznie mecz zakończył się pogromem 0-7.

poniżej dalsza część artykułu

Najbliższy sparing KS rozegra w środę w Łodzi z tamtejszym Widzewem. Przed inauguracją rundy wiosennej (17 marca) kutnianie zmierzą się jeszcze z GKS-em Bedlno.

Wisła II Płock 7-0 KS Sand-Bus Kutno

poniżej dalsza część artykułu

KS Kutno: Sobczak (60’ Kubiak) – Padzik, Kowalczyk, Kaczor, Mysona – Nadolski, Pietrow (60’ Kowalski), Jakubowski (60’ Grzegorek), Nawrocki – Panasiuk, Góralczyk (60’ Górczyński)

reklama

Warto przeczytać:

reklama