reklama
reklama

Skarb kibica KS Kutno – poznaj kadrę i terminarz

Dziś o 17:00 wyjazdowym meczem z Wartą Działoszyn piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno zainaugurują rozgrywki IV ligi łódzkiej w sezonie 2018/2019. To najlepszy moment, aby zaprezentować kadrę kutnowskiego zespołu oraz terminarz spotkań w rundzie jesiennej. Panorama Kutna jako patron medialny przygotowała „Skarb Kibica”, który można było zobaczyć w ostatniej gazecie, zaś teraz dzielimy się z nim w internecie.

- R E K L A M A -

KADRA ZESPOŁU:

Bramkarze:
Błażejczyk Mateusz (2000) – SMS Łódź *
Reszka Konrad (1997) – Widzew Łódź *
Sobczak Paweł (1996) – ŁKS Łódź
Sokołowicz Michał (1988) – MKS Kutno

- R E K L A M A -

Obrońcy:
Kaczor Bartosz (1989) – MKS Kutno
Kobryń Kamil (1995) – Korona Kielce
Kowalczyk Maciej (1991) – Mazur Gostynin
Michałowski Dawid (1993) – Górnik Łęczyca *
Padzik Eryk (1995) – Wisła Płock
Skwara Dorian (1999) – Flota Świnoujście *
Sobczak Igor (2001) – KS Kutno *
Zagajewski Norbert (1999) – Krośniewianka

Pomocnicy:
Amroziński Artur (1998) – Widzew Łódź *
Cichacki Michał (1998) – ŁKS Łódź
Dębowski Dominik (1998) – MKS Kutno
Górczyński Krystian (2000) – KS Kutno *
Jakubowski Mariusz (1984) – MKS Kutno
Kralkowski Adrian (1997) – Widzew Łódź
Marcioch Krystian (1999) – Widzew Łódź
Pietrow Dmitry (1992)
Wielgus Kamil (1997) – Widzew Łódź

- R E K L A M A -

Napastnicy:
Andrzejczak Szymon (2000) – KS Kutno *
Brochocki Grzegorz (1999) – Widzew Łódź *
Marcioch Adrian (1998) – Piotrków Trybunalski *
Zagajewski Kamil (1990) – MKS Kutno

imię i nazwisko, rok urodzenia, pierwszy klub

TRANSFERY:


Przyszli:

Mateusz Błażejczyk (AKS SMS Łódź), Konrad Reszka (Ner Poddębice), Dawid Michałowski, Norbert Zagajewski (obaj Górnik Łęczyca), Dorian Skwara (AKS SMS Łódź), Artur Amroziński (Unia Skierniewice), Krystian Marcioch (Widzew Łódź), Grzegorz Brochocki (Ner Poddębice), Adrian Marcioch (Sokół Aleksandrów Łódzki), Dominik Dębowski, Igor Sobczak, Szymon Andrzejczak, Krystian Górczyński (juniorzy dołączeni do kadry I zespołu)

Odeszli:
Arkadiusz Mysona, Michał Michałek, Daniel Komorowski, Przemysław Nawrocki, Bartosz Placek, Jan Nadolski (Zjednoczeni Stryków), Łukasz Góralczyk (Orzeł Parzęczew)

TERMINARZ:

11.08 (17:00), Warta Działoszyn – KS Kutno
15.08 (16:00), KS Kutno – Pogoń Zduńska Wola
25.08 (17:00), Pilica Przedbórz – KS Kutno
1.09 (16:00), KS Kutno – Warta Sieradz
8.09 (16:00), Omega Kleszczów – KS Kutno
12.09 (17:00), KS Kutno – Pelikan II Łowicz
15.09 (15:00), Ner Poddębice – KS Kutno
19.09 (17:00), Włókniarz Zelów – KS Kutno
22.09 (15:00), KS Kutno – Boruta Zgierz
29.09 (16:00), Zawisza Pajęczno – KS Kutno
6.10 (15:00), KS Kutno – Zjednoczeni Stryków
13.10 (16:00), Stal Niewiadów – KS Kutno
20.10 (15:00), KS Kutno – Ceramika Opoczno
27.10 (15:00), Andrespolia – KS Kutno
3.11 (13:00), KS Kutno – LKS Kwiatkowice
10.11 (15:00), RKS Radomsko – KS Kutno
17.11 (13:00), KS Kutno – Orkan Buczek

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: