reklama
reklama

Skatowany „Dżeki” walczy o życie. Trwa zbiórka pieniędzy na jego leczenie

Wczoraj informowaliśmy o skatowanym psie z Dobrzelina, którego uratowali przedstawiciele Czterech Łap z Żychlina. Teraz ruszyła zbiórka pieniędzy na jego leczenie.

- R E K L A M A -

Jak relacjonują przedstawiciele stowarzyszenia Cztery Łapy, otrzymali dziś zgłoszenie dotyczące potrąconego psa w miejscowości Dobrzelin. Został zabrany do przychodni, jednak po oględzinach okazało się, że psiak jest w tragicznym stanie, a jego obrażenia ewidentnie wskazują na pobicie.

– Wygląda na to, że został skopany i bity jakimś ostrym narzędziem. Ma rozległe krwiaki i rany cięte na całym ciele, z których sączy się krew. Pies przebywał przez dłuższy czas w tym samym miejscu. Był bezdomny i dokarmiany przez mieszkańców z okolicy. Przykro nam, że nie został wcześniej nam zgłoszony. Może nie doszłoby do takiej tragedii – komentują członkowie stowarzyszenia Cztery Łapy z Żychlina.

- R E K L A M A -

Sprawa pobicia ma trafić na policję, a teraz zbierane są pieniądze na leczenie kundelka, który został nazwany „Dżekim”.

– Zrobimy wszystko, aby wyzdrowiał i znajdziemy mu najlepszy dom na świecie. Na wszystkie te zabiegi oraz na zakup karmy gastrycznej potrzebujemy około 1000 zł. Prosimy o pomoc finansowa dla Dżekiego i bardzo dziękujemy – mówią przedstawiciele CŁ z Żychlina.

- R E K L A M A -

LINK DO ZBIÓRKI PIENIĘDZY

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: