Składowanie drewna kominkowego jak i gdzie?

Czasami składowanie i suszenie drewna do kominka lub na opal bywa kłopotliwe. Nie każdy ma przecież do dyspozycji duża drewutnię lub inne specjalne pomieszczenie przeznaczone do tego celu. Wtedy idealnym rozwiązaniem jest zakup nowoczesnego stojaka Grab 2, który może pomieścić do jednego metra sześciennego drewna na opał lub do kominka.

- R E K L A M A -

Doskonały do salonu na taras i do ogrodu

Grab 2 jest bardzo uniwersalny i przede wszystkim nie ulega korozji, ponieważ został wykonany ze stali nierdzewnej. Jego elementy nie są spawane tylko wyginane, co nadaje mu bardzo nowoczesny i interesujący wygląd. Jest również pomalowany proszkowo na czarno, co z jednej strony sprawia, że jest odporny na wszelkie uszkodzenia i zarysowania, a z drugiej kolor ten zawsze doskonale komponuje się nie tylko z domowymi wnętrzami i ciepłą barwą drewna, ale również z innym otoczeniem, którego będzie zawsze niewątpliwą ozdobą.

- R E K L A M A -

Te wszystkie wymienione wcześniej cechy powodują, iż Grab 2 został tak zaprojektowany oraz zbudowany, że doskonale nadaje się zarówno do salonu jak i do przydomowego tarasu lub ogrodu.

Idealne miejsce nie tylko do przechowywania, ale też do suszenia drewna

- R E K L A M A -

Rola dekoracyjna stojaka Grab 2 jest ważna, ale nie najważniejsza. Liczy się jego funkcjonalność i to, że doskonale spełnia to, do czego został zbudowany.

Dostęp do znajdującego się na nim drewna jest bardzo łatwy. Poza tym nie jest tylko idealnym miejscem do jego przechowywania. Grab 2 to także doskonały sprzęt do suszenia drewna, ponieważ nic nie zasłania składowanego tam opału i jest on cały czas odpowiednio wentylowany. Dodatkowo można również kupić specjalny pokrowiec dedykowany do tego stojaka, który po założeniu uchroni drewno przed nadmierną wilgocią deszczem i śniegiem.

Stabilna i jednocześnie lekka konstrukcja

Na pierwszy rzut oka Grab 2 dzięki ażurowej i lekkiej konstrukcji może wydawać się chwiejny. To nieprawda. Jest dodatkowo wzmocniony blaszkami, które gwarantują stabilność i wytrzymałość na długie lata, co potwierdzają opinie zadowolonych posiadaczy tego stojaka. Podkreślają oni nie tylko to, że twardo stoi na podłożu, ale również wskazują, iż – dzięki takiej budowie – jest rzeczywiście bardzo leki, gdy nie jest wypełniony drewnem. To pozwala wtedy na łatwe przenoszenie z miejsca na miejsce.

Atrakcyjna cena i bardzo prosty montaż

To zapewne dzięki tym wszystkim zaletom, stojak Grab 2 – https://epraktyk.pl/stojak-na-drewno-grab-2.html – jest już od dawna bardzo popularny i doceniany na rynkach Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej i Kanady. Za oceanem i w Polsce chwalony jest także za niską cenę w stosunku do jego wysokiej jakości i trwałości.

Do pozytywnych ocen przyczynia się też bardzo prosty montaż stojaka Grab 2. Bez problemów zmontuje go jedna osoba, której zajmie to wszystko nie więcej niż 15 minut. Poza tym nie potrzeba do tego żadnych własnych narzędzi. Wszystko co jest niezbędne do montażu znajduje się w opakowaniu stojaka, które – oczywiście oprócz jego elementów – zawiera również 2 klucze, podkładki i śruby oraz bardzo czytelną instrukcję.

Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu ePraktyk.pl.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: