Wiadomości KutnoKutnoSklep Action w Kutnie. Wiadomo, kiedy oficjalne otwarcie

Sklep Action w Kutnie. Wiadomo, kiedy oficjalne otwarcie

W najbliższym czasie otwarty zostanie kolejny sklep w nowym centrum handlowym S1 w Kutnie. Mowa o wyczekiwanym przez część kutnian sklepie znanej zachodniej sieci Action. Poznaliśmy datę, kiedy będzie można zrobić pierwsze zakupy.

Action to międzynarodowa sieć sklepów z artykułami nieżywnościowymi, która narodziła się w Holandii. Poza Polską, sklepy znajdują się m.in. W Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu i Austrii.

- Reklama -

Nasza sieć słynie z produktów codziennego użytku w przystępnych cenach. W sklepach czeka na klientów ponad 6000 różnych artykułów, a co tydzień na półki trafia ponad 150 kolejnych nowości. Nasz asortyment można podzielić na 13 kategorii: artykuły dekoracyjne, majsterkowanie („zrób to sam”), zabawki i rozrywka, artykuły papiernicze i hobbystyczne, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, produkty do wykorzystania w ogrodzie i plenerze, środki do prania i sprzątania, żywność i napoje, higiena osobista, artykuły zoologiczne, odzież oraz pościel – wyliczają przedstawiciele Action.

Kiedy pierwsze zakupy w Action w Kutnie?

- Reklama -

O tym, że Action będzie miało swój sklep w Kutnie, wiadomo już od kilku miesięcy. Teraz poznaliśmy także datę oficjalnego otwarcia – pierwsi klienci w sklepie w centrum handlowym S1 przy Żwirki i Wigury pojawić będą mogli się już w najbliższy piątek, 4 czerwca (dzień po Bożym Ciele).

Przypomnijmy, Action będzie kolejnym nowym sklepem, który pojawił się w ostatnim czasie w S1 w Kutnie. Kilka dni temu nastąpiło otwarcie TEDi. Pisaliśmy o tym więcej w tym miejscu: Tego sklepu w Kutnie jeszcze nie było. Można już robić zakupy w TEDi.

W najbliższym czasie znane mają być nazwy kolejnych sklepów, które pojawią się na Żwirki i Wigury.

S1 – nowe centrum handlowe w Kutnie

- Reklama -

Łącznie nowe centrum handlowe, które będzie nosić nazwę „S1” ma mieć prawie 15 tys. mkw, znajdować w nim ma się 25 sklepów, a parking ma pomieścić łącznie 450 samochodów.

Za galerię „S1” ma odpowiadać grupa Saller, która została założona w Bawarii w 1981 roku. Siedziba główna mieści się w Turyngii. Grupa jest właścicielem portfela nieruchomości w Niemczech, Czechach, Polsce i na Słowacji, składającego się z ponad 500 obiektów o łącznej powierzchni najmu przekraczającej 1 500 000 mkw.


- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: