reklama

Skup samochodowy, czyli sposób na szybką sprzedaż auta

Każdy, kto kiedykolwiek próbował sprzedać samochód wie, jak trudne jest to wyzwanie. Aby cieszyć się z pozbycia niechcianego pojazdu, najpierw trzeba przejść długą drogę złożoną z poszukiwań klienta, pisania ogłoszeń, kompletowania dokumentów, mnóstwa papierkowej roboty. To wszystko zajmuje dużo czasu, a gwarancji sprzedaży nie ma. Tym, których to przerasta polecamy skorzystanie ze skupu samochodowego, czyli ostatniej dużej rewolucji na rynku motoryzacyjnym.

- R E K L A M A -

Nowoczesne skupy aut

Dzisiejsze skupy działają na nowoczesnych, postępowych zasadach. Daleko im do komisów, które w przeciwieństwie do skupów, nie stają się właścicielem przyjętych samochodów, a są jedynie pośrednikiem między sprzedającym, a nowym, potencjalnym kupcem. Dlatego do komisu nie można sprzedać samochodów uszkodzonych lub powypadkowych. Skupy natomiast przyjmują takie pojazdy z otwartymi rękami. Nowoczesne skupy starają się, aby jak najlepiej zadbać o klienta, obsługując go w sposób kompleksowy. Pracownik skupu przyjeżdża do domu sprzedającego i osobiście odbiera samochód, wręczając mu gotówkę do ręki nawet w ciągu 3 godzin od pierwszego kontaktu.

Pierwszy krok

Wszystkie firmy będące skupem posiadają swoje strony internetowe, dlatego warto właśnie za pomocą Internetu znaleźć skup, który będzie nam najbardziej odpowiadał, a przy okazji znajdował się dość blisko miejsca zamieszkania. W sieci mamy też możliwość porównania wielu ofert różnych skupów. Można również poczytać opinie byłych klientów skupu, którzy na pewno chętnie podzielili się wrażeniami ze współpracy w sieci. Kiedy już znajdziemy odpowiedni skup, musimy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy lub po prostu zadzwonić na numer podany na stronie. W ciągu kilkudziesięciu minut od pierwszego kontaktu przedstawiciel skupu powinien się u nas zjawić.

- R E K L A M A -

Zalety sprzedaży auta w skupie

Główną zaletą skupu aut za gotówkę jest to, że można w nim pozbyć się każdego pojazdu, zarówno osobowego, dostawczego, jak i powypadkowego, poleasingowego, czy zabytkowego. Skup aut to doskonała opcja dla osób chcących się pozbyć samochodu przede wszystkim szybko i bez zbędnych przeszkód. Skupy przyjmują samochody w każdym stanie, więc nie musimy się martwić o jego wygląd, jak w przypadku tradycyjnych ogłoszeń, kiedy atrakcyjność auta na zdjęciach jest głównym czynnikiem. Po akceptacji wyceny podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, a pieniądze dostajemy od ręki, albo w formie przelewu bankowego. Z miejsca przestajemy być właścicielami pojazdu, więc nic z nim związanego nas już potem nie interesuje.

Szukasz profesjonalnego skupu samochodów? Odwiedź zamienautonagotowke.pl.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: