reklama
reklama

SL Salos Róża Kutno klubem partnerskim Widzewa

SL Salos Róża Kutno został klubem partnerskim Widzewa Łódź. Przedmiotem umowy jest zacieśnienie współpracy pomiędzy oboma klubami w zakresie szkolenia i kształtowania młodych piłkarzy.

- R E K L A M A -

W dniu 3 kwietnia br. w siedzibie klubu Widzew Łódź przy ul. Al. marszałka Piłsudskiego 76 w Łodzi doszło do podpisania umowy partnerskiej pomiędzy klubami Widzew Łódź i SL Salos Róża Kutno. W wydarzeniu tym po stronie Widzewa uczestniczyli Prezes zarządu Michał Rydz i wiceprezes Maciej Szymański oraz przedstawiciele Akademii, a po stronie klubu SL Salos Róża Kutno Prezes Zarządu Mariusz Guzek i wiceprezes Rafał Gospoś.

Przedmiotem umowy jest zacieśnienie współpracy pomiędzy oboma klubami w zakresie szkolenia i kształtowania młodych piłkarzy Akademii, tak aby w przyszłości móc na nich opierać seniorską piłkę.

- R E K L A M A -

Szkolenia, wspieranie, zarządzanie i marketing w organizacji klubu, skauting oraz wymiana doświadczeń to tylko niektóre z wielu korzyści jakie daje taka umowa. To zapewnia młodym piłkarzom z Kutna możliwość korzystania z najnowocześniejszych rozwiązań szkoleniowych opartych na aktualnych i bieżących trendach wypracowanych w „wielkich” klubach ekstraklasy jakim jest niewątpliwie Widzew. To też ukłon w stronę kutnowskich kibiców, którzy tak licznie kibicują na meczach Widzewa, a część z nich gra w Róży.

Na tą okoliczność Zarząd Róży Kutno przygotował okolicznościowy proporczyk, który wraz z maskotką klubową złożono na ręce prezesa Widzew Łódź.

- R E K L A M A -

(SL Salos Róża Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: