reklama

Paweł Ślęzak odchodzi z KS-u. Znamy nazwisko nowego trenera!

PILNE Środowy mecz z rezerwami Pelikana Łowicz był dla Pawła Ślęzaka ostatnim spotkaniem w roli szkoleniowca KS–u Sand–Bus Kutno. Jego następcą ma być Michał Bistuła, były trener m.in. III–ligowego Sokoła Aleksandrów Łódzki czy Neru Poddębice.

Paweł Ślęzak został trenerem KS–u 9 maja, gdy zastąpił Andrzeja Grzegorka. Od tamtej pory KS wygrał 3 mecze i 4-krotnie przegrał. W zwycięskim spotkaniu ze Zjednoczonymi Stryków w roli pierwszego trenera wystąpił Dominik Tomczak, który zastąpił przebywającego zagranicą Ślęzaka.

- R E K L A M A -
Michał Bistuła
fot. termyner.poddebice.pl

Wspólnie doszliśmy do wniosku, że tej drużynie jest potrzebny dużo większy wstrząs. Nie kończymy całkowicie współpracy z trenerem Ślęzakiem, tylko przenosimy ją na inne płaszczyzny – powiedział Panoramie Zbigniew Tomczak, prezes KS–u Kutno.

Następcą Ślęzaka ma być Michał Bistuła. Dlaczego wybór padł na niego?

- R E K L A M A -

Obserwowaliśmy od dłuższego czasu rynek trenerski w naszym województwie. Michał jest młody, perspektywiczny i mimo to ma już spore sukcesy. Wierzymy, że ten trener może dać nam jakość, której oczekują kutnowscy kibice – wyjaśnia prezes Tomczak.

Wiele wskazuje na to, że KS czeka spora rewolucja kadrowa. Kilku zawodników na pewno pożegna się z klubem, jednak decyzje zapadną dopiero na początku lipca. Wtedy nowy szkoleniowiec oficjalnie rozpocznie przygotowania do sezonu 2018/2019 z KS–em Kutno. ▪

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: