REKLAMA
wtorek, 28, czerwiec 2022
REKLAMA

Paweł Ślęzak odchodzi z KS-u. Znamy nazwisko nowego trenera!

poniżej dalsza część artykułu

PILNE Środowy mecz z rezerwami Pelikana Łowicz był dla Pawła Ślęzaka ostatnim spotkaniem w roli szkoleniowca KS–u Sand–Bus Kutno. Jego następcą ma być Michał Bistuła, były trener m.in. III–ligowego Sokoła Aleksandrów Łódzki czy Neru Poddębice.

Paweł Ślęzak został trenerem KS–u 9 maja, gdy zastąpił Andrzeja Grzegorka. Od tamtej pory KS wygrał 3 mecze i 4-krotnie przegrał. W zwycięskim spotkaniu ze Zjednoczonymi Stryków w roli pierwszego trenera wystąpił Dominik Tomczak, który zastąpił przebywającego zagranicą Ślęzaka.

Michał Bistuła
fot. termyner.poddebice.pl

Wspólnie doszliśmy do wniosku, że tej drużynie jest potrzebny dużo większy wstrząs. Nie kończymy całkowicie współpracy z trenerem Ślęzakiem, tylko przenosimy ją na inne płaszczyzny – powiedział Panoramie Zbigniew Tomczak, prezes KS–u Kutno.

poniżej dalsza część artykułu

Następcą Ślęzaka ma być Michał Bistuła. Dlaczego wybór padł na niego?

Obserwowaliśmy od dłuższego czasu rynek trenerski w naszym województwie. Michał jest młody, perspektywiczny i mimo to ma już spore sukcesy. Wierzymy, że ten trener może dać nam jakość, której oczekują kutnowscy kibice – wyjaśnia prezes Tomczak.

poniżej dalsza część artykułu

Wiele wskazuje na to, że KS czeka spora rewolucja kadrowa. Kilku zawodników na pewno pożegna się z klubem, jednak decyzje zapadną dopiero na początku lipca. Wtedy nowy szkoleniowiec oficjalnie rozpocznie przygotowania do sezonu 2018/2019 z KS–em Kutno. ▪

reklama

Warto przeczytać:

reklama