reklama

Słoneczny Łąkoszyn – zamieszkaj w sąsiedztwie zieleni! [ZOBACZ WIZUALIZACJE]

Rozmawiamy z przedstawicielem Planetbud Development, wykonawcą osiedla Słoneczny Łąkoszyn – Panią Weroniką Potarzycką-Suszką o najnowszym projekcie deweloperskim realizowanym przy ul. Bukowej w Kutnie.

- R E K L A M A -

Pani Weroniko, będzie prezent na gwiazdkę?

W tym roku w grudniu przekazujemy klucze, a więc jak najbardziej, klienci będą mogli rozpocząć prace wykończeniowe.

- R E K L A M A -

Ile osób zamieszka w tym bloku?

W ramach pierwszego budynku oddamy około 60 mieszkań, zatem w przybliżeniu tyle samo rodzin pod koniec roku odbierze klucze i zamieszka na Osiedlu Słoneczny Łąkoszyn. Na pierwszym etapie osiedla zostały ostatnie wolne lokale, które do końca wakacji będzie można nabyć w promocyjnej cenie.

- R E K L A M A -

Macie duże doświadczenie?

Planetbud Development działa od 2013 roku. W tym czasie zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy około 800 mieszkań i domów. Oprócz tego budujemy lokale usługowe. Aktualnie w trakcie realizacji mamy kolejne trzy inwestycje, które czekają na zakończenie budowy.

Co było najważniejsze dla przyszłych właścicieli poszukujących wymarzonego mieszkania?

Bez wątpienia lokalizacja, przemyślany układ oraz zieleń, która otacza nasze osiedle. Dysponujemy lokalami o powierzchni od 30 do 72 m2. Wszystkie mieszkania na parterze mają prywatne ogródki o powierzchni nawet 239 m2, a te znajdujące się na piętrze posiadają balkony. W ramach inwestycji wykonane zostaną drogi wewnętrzne, elementy małej architektury, oświetlenie, plac zabaw i wybrukowane miejsca postojowe. Cały teren osiedla zaaranżowaliśmy tak, by mieszkańcom żyło się tu jak najlepiej.

W jakim standardzie oddawane są mieszkania?

Mieszkania oddajemy w standardzie deweloperskim, z którym można zapoznać się na stronie internetowej oraz na spotkaniu z naszym specjalistą w biurze sprzedaży przy inwestycji. To, co warto podkreślić, to możliwość wprowadzania indywidualnych zmian w projekcie. Na odpowiednio wczesnym etapie zakupu jesteśmy w stanie dokonać różnych modyfikacji – na przykład w systemie instalacyjnym, czy ustawieniu ścianek działowych – tak, aby mieszkanie dostosować do indywidualnych preferencji.

Wiemy, że projektując osiedle zadbaliście również o ofertę dla osób z niepełnosprawnościami. W jaki sposób?

Tak – projektując osiedle Słoneczny Łąkoszyn mieliśmy na uwadze osoby z niepełnosprawnościami. Na każdej kondygnacji zaplanowaliśmy dla nich przestronne mieszkania z niezbędnymi udogodnieniami. Ponadto, główne wejście do budynku znajduje się na poziomie gruntu, co z pewnością ułatwi funkcjonowanie. Wyższe kondygnacje obsługiwane będą natomiast przez windę osobową.

Brzmi to wszystko pięknie. Jak duże będzie Osiedle Słoneczny Łąkoszyn?

W tej chwili w trakcie realizacji mamy dwa budynki, docelowo planujemy oddać łącznie siedem. Dla wszystkich zainteresowanych osiedlem Słoneczny Łąkoszyn przygotowaliśmy specjalną promocję – tylko do końca sierpnia można kupić mieszkanie aż o 5000 zł taniej. Wszystkie informacje na temat akcji promocyjnej znajdują się na naszej stronie – www.slonecznylakoszyn.pl. Zapraszamy!

materiał powstał przy współpracy z Planetbud Development, wykonawcą osiedla Słoneczny Łąkoszyn

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: