Śmieci, rozbite szyby i ludzkie odchody. MZK o problemie z przystankami [ZDJĘCIA]

Śmieci wysypujące się z koszy, rozbite szyby przystankowe czy… ludzkie odchody — Miejski Zakład Komunikacji w Kutnie poruszył temat brudnych przystanków i zamieścił na swojej stronie kilkanaście fotografii. — Wstyd za zaniedbanie publiczne to uczucie, które niestety coraz częściej towarzyszy mieszkańcom — mówi Jacek Sikora, prezes Miejskiego Zakładu Komunikacji w Kutnie.

- R E K L A M A -

— Problem brudnych przystanków jest o tyle istotny, że wpływa nie tylko na estetykę miasta, ale również na samopoczucie jego mieszkańców i wizerunek Kutna. Wstyd za zaniedbanie publiczne to uczucie, które niestety coraz częściej towarzyszy mieszkańcom — mówi Jacek Sikora, prezes Miejskiego Zakładu Komunikacji w Kutnie.

Na stronie MZK pojawiło się kilkanaście zdjęć przedstawiających problem brudnych przystanków. Na fotografiach znajdziemy nie tylko śmieci wysypujące się z koszy, rozbite szyby przystankowe, ale także… ludzkie odchody.

- R E K L A M A -

— 1 marca 2024 r. podpisaliśmy umowę gwarantującą czystość przystanków. Bez zaangażowania mieszkańców o dbanie o wspólną przestrzeń możemy 24 godziny na dobę sprzątać i tak nie będziemy zadowoleni z naszej pracy. Nastąpi pewnie społeczne oburzenie, przedstawiając Państwu wycinek czterech godzin z naszej codziennej pracy — dodaje prezes MZK.

Poniżej niektóre ze zdjęć zamieszczonych przez MZK Kutno:

własne/MZK Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: