Wiadomości KutnoNa sygnaleŚmierć 22-latka pod Kutnem. Policja poszukuje świadków i ma ważny apel

Śmierć 22-latka pod Kutnem. Policja poszukuje świadków i ma ważny apel

Kutnowscy policjanci poszukują świadków tragicznego wypadku w podkutnowskich Dudkach, w którym na początku listopada zginął 22-letni mieszkaniec Kutna. Nad ustaleniem okoliczności wciąż pracują policjanci i śledczy.

- Reklama -

W nocy z 4 na 5 listopada 2022 roku na drodze krajowej numer 60 w miejscowości Dudki doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny z udziałem ciągnika siodłowego z naczepą. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

- Reklama -

Policja poszukuje świadków tego zdarzenia i zwraca się z prośbą do wszystkich osób posiadających jakiekolwiek informacje na temat tego wypadku drogowego o kontakt z kutnowską komendą.

— Apelujemy w szczególności do kierowców, którzy posiadają w swoich pojazdach videorejestratory i w tym czasie przejeżdżali DK nr 60 w okolicach miejscowości Dudki lub jechali tą drogą w kierunku miejscowości Witonia. Sprawę tego wypadku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. Państwa informacje mogą pomóc w ustaleniu przebiegu wypadku — mówi komisarz Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

- Reklama -

Wszyscy świadkowie w tej sprawie proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kutnie ul. Toruńska 14 lub pod całodobowym numerem telefonu: 47 842-21-00. Do śmiertelnego wypadku doszło na DK60 w podkutnowskich Dudkach (fot. PanoramaKutna.pl)
- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: