Śmiertelne potrącił i uciekł. Policjanci szukają kierowcy BMW

- poniżej dalsza część artykułu -

Kutnowscy policjanci w dalszym ciągu poszukują sprawcy śmiertelnego wypadku, do jakiego doszło w zeszłym tygodniu w jednej z miejscowości w gminie Żychlin. Wiele wskazuje, udział w wypadku miał wziąć samochód marki BMW.

W zeszły poniedziałek 23 listopada 2020 roku ok godz. 20.20 w miejscowości Klemensów Grzybowski w gminie Żychlin kierujący samochodem potrącił rowerzystę, a następnie sam odjechał z miejsca zdarzenia.

- poniżej dalsza część artykułu -

56-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego, pomimo podjętej reanimacji zmarł. Był ubrany w kamizelkę odblaskową. Policjanci będą szczegółowo wyjaśniać jak doszło do tego zdarzenia. Za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Teraz jak podają kutnowscy policjanci, z analizy wykonanej na miejscu i znalezionych części karoserii wynika, że sprawca wypadku mógł poruszać się srebrnym lub szarym BMW.

- poniżej dalsza część artykułu -

Osoby posiadające informację na temat tego zdarzenia lub osoby, które były świadkami proszone są o kontakt z Oficerem Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kutnie tel. 47 842-21-00

zdjęcie ilustracyjnePrzeczytaj także:


reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama

reklama