reklama
reklama
reklama
reklama

Spółka wodna „Kutnowianka” podsumowała poprzedni rok – ZDJĘCIA

Początek roku jest czasem w którym odbywają się Walne Zgromadzenia Delegatów Spółek Wodnych w Powiecie Kutnowskim. W ostatnich dniach w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kutnie odbyło się Zebranie Spółki Wodnej „Kutnowianka”. Podczas spotkania przedstawiono sprawozdania z działalności Spółki w 2023 roku.

- R E K L A M A -

― Na 12 podjętych uchwał była 1 najważniejsza uchwała o niepodnoszeniu składki członkowskiej ze względu na trudną sytuację w rolnictwie. Uchwała ta została podjęta na wniosek komisji rewizyjnej. Termin płatności składek do 15.04.2024 r. ― informuje Marek Kubasiński, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

Z uwagi na trudny rok atmosferyczny Spółka Wodna miała wiele zgłoszeń – 212, z czego do końca 2023 roku wykonała 186. Pozostałe awarie zostaną wykonane jako pierwsze w roku obecnym, gdy tylko pogoda pozwoli na prace w terenie.

- R E K L A M A -

― Zarząd Gminnej Spółki Wodnej „Kutnowianka” serdecznie dziękuje Panu Staroście, całemu Zarządowi Powiatu Kutnowskiego oraz Wydziałowi Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska za pomoc merytoryczną, prawną, organizacyjną i statutową. Dziękujemy także za pomoc finansową udzieloną w 2023 roku w wysokości 10 000 złotych ― mówi Teresa Lewańska, Przewodnicząca Gminnej Spółki Wodnej „Kutnowianka”.

(Powiat Kutnowski)- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: