reklama
reklama

Sportowe święto w Kutnie. Młodzi sportowcy trenowali na nowym boisku „Dziewiątki” (ZDJĘCIA/WIDEO)

Wielkie sportowe święto w Kutnie! Dziś na nowym boisku Szkoły Podstawowej nr 9 odbywa się „Pierwszy trening przy Dziewiątce”.

- R E K L A M A -

Podczas dzisiejszego wydarzenia na obiekcie „Dziewiątki” pojawiło się wielu młodych sportowców z całego Kutna i okolic. Nie zabrakło też samorządowców na czele z władzami miasta Kutno – prezydentem Zbigniewem Burzyńskim, jego zastępcami Jackiem Boczkają i Zbigniewem Wdowiakiem oraz przewodniczącym Rady Miasta Kutno Mariuszem Sikorą. Obecni byli także radni Porozumienia dla Kutna i Prawa i Sprawiedliwości.

Po tym, jak głos zabrał prezydent Burzyński, który przywitał wszystkich zgromadzonych oraz opowiedział o sportowej inwestycji, uczestnicy „Pierwszego trening przy Dziewiątce” ruszyli w biegu na 333 metry.

- R E K L A M A -

Później trenować można było piłkę nożna, siatkówkę plażową, baseball, lekkoatletykę i wiele innych dyscyplin sportowych. W programie znalazło się mnóstwo atrakcji dla małych i dużych, a na aktywnych uczestników czekał lodowy poczęstunek. Uczestnicy biegu otrzymali także pamiątkowe czapki.

Zobacz zdjęcia i wideo:- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: