reklama
  • Tomasz Rzymkowski Sejm

Sportowo i patriotycznie w Krośniewicach. Nie brakowało atrakcji [ZDJĘCIA]

W Krośniewicach odbyło się dziś wydarzenie historyczno-sportowe „Niepokonani-Niezłomni 2022”. Nie zabrakło między innymi przedstawicieli Starostwa Powiatowego w Kutnie na czele ze starostą Danielem Kowalikiem.

- R E K L A M A -

Od godzinie 13 przedstawiciele starostwa zapraszali mieszkańców na wojskową grochówkę do powiatowego stoiska plenerowego. Przysmak przygotował Marek Drabik, Radny Rady Powiatu Kutnowskiego.

– Zapraszamy mieszkańców powiatu kutnowskiego do udziału w wydarzeniu oraz do naszego stoiska plenerowego, które już jest dla Was otwarte – mówił Tomasz Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

- R E K L A M A -

– Zachęcamy również do udziału w powiatowych konkursach z Wiedzy o Samorządzie oraz Wiedzy z Ekologii. Do wygrania wiele atrakcyjnych gadżetów z herbem Powiatu Kutnowskiego. Ponadto, od 13:00 będziemy mogli poczęstować Państwa pyszną wojskową grochówką prosto z wojskowej kuchni polowej – mówił Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.

– Ze swojej strony chciałbym zachęcić wszystkich miłośników piłki nożnej do udziału w Terenowym turnieju o puchar NIEPOKONANI Starosty Kutnowskiego Daniela Kowalika w Teqballu – zapraszał Tomasz Marciniak, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kutnowskiego.

- R E K L A M A -

Bieg terenowy pt. NIEPOKONANI-NIEZŁOMNI objęty jest patronatem Starosty Kutnowskiego Daniela Kowalika.

(Źródło: Starostwo Powiatowe w Kutnie)

Nie przegap: