reklama

Sprawdź, jak wybrać rower elektryczny dopasowany do Twoich potrzeb!

Rower elektryczny to wciąż nowość na polskim rynku, ale jego popularność stale rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego – ten środek lokomocji jest szybki, wydajny i stanowi świetną alternatywę dla samochodu. Chcesz kupić swój pierwszy rower elektryczny i nie wiesz, jak go wybrać? Zastanawiasz się, jaki rodzaj tego pojazdu będzie dla Ciebie odpowiedni? W takim razie koniecznie przeczytaj nasz dzisiejszy artykuł – znajdziesz w nim odpowiedzi na swoje pytania!

- R E K L A M A -

Jakie są rodzaje rowerów elektrycznych?

Wybór roweru elektrycznego tylko z pozoru wydaje się czymś błahym i nieskomplikowanym. W końcu niemal wszystkie zbudowane są tak samo – mają silnik elektryczny, baterię, ramę, koła, pedały oraz hamulce. Gdy jednak zagłębisz temat, okaże się, że wyróżnić można kilka rodzajów rowerów elektrycznych – poznaj zatem je wszystkie!

Składany rower elektryczny

Dużą zaletą tego rodzaju rowerów jest możliwość ich złożenia. Dzięki temu taki model bez trudu zabierzesz ze sobą wszędzie i przewieziesz w bagażniku, pociągu lub w autobusie. Składane rowery elektryczne zazwyczaj wyposażone są w silnik, który zamontowany jest w tylnej piaście. Sprzętem steruje się bezpośrednio z kierownicy – za pomocą prostego panelu. Model ten będzie dla Ciebie dobrym wyborem szczególnie wtedy, gdy dużo podróżujesz i wszędzie, gdzie tylko możesz, zabierasz ze sobą rower.

- R E K L A M A -

Miejski rower elektryczny

Szukasz roweru, który sprawdzi się podczas codziennych dojazdów do pracy? W takim razie elektryczny rower miejski jest czymś dla Ciebie! Ten rodzaj pojazdu zapewni Ci wygodną, wyprostowaną pozycję oraz doskonałą widoczność w trakcie jazdy. Na szczególną uwagę zasługuje także wygląd miejskich rowerów, który sprawia, że trudno przejść obok nich obojętnie. Jeżeli szukasz roweru elektrycznego, który zachwyci Cię swoimi parametrami oraz niezwykłym designem – zapoznaj się z kategorią e-sklepu https://fitness-home.pl/rowery-elektryczne. Znajdziesz w nim kilka wyjątkowych modeli, którym warto przyjrzeć się z bliska.

Trekkingowy rower elektryczny

A może celem Twoich poszukiwań jest model, który uprzyjemni Ci długie wycieczki za miasto? Potrzebujesz roweru, który poradzi sobie w każdej sytuacji, nawet podczas wypadów w góry? W takim razie trekkingowy rower może być tym, czego szukasz! Jego specyficzna konstrukcja sprawia, że możesz przemierzać nim naprawdę długie trasy i to jeszcze w każdych warunkach. Wybierz model wyposażony w większe koła, np. na obręczach 28”. Pozwoli Ci włożyć mniej energii w pedałowanie, zaś elektryczny silnik odciąży Cię zawsze wtedy, gdy poczujesz zmęczenie.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: