reklama
reklama
reklama
reklama

Sprzęt za 3 mln złotych trafił do szpitala w Kutnie. Starosta dziękuje premierowi (ZDJĘCIA)

Nowoczesny sprzęt o wartości 3 milionów złotych dotarł dziś do Kutnowski Szpital Samorządowy Sp z o. o. Sprzęt został przekazany przez Agencję Rezerw Materiałowych.

- R E K L A M A -

Pod koniec stycznia br. Premier Mateusz Morawiecki zdecydował o zakupie 19 nowoczesnych tomografów komputerowych dla polskich szpitali. Jeden z nich trafił dziś do Kutnowskiego Szpitala Samorządowego.

Sprzęt został przekazany przez Agencję Rezerw Materiałowych. To tomograf Siemens Healthcare gmbh Somatom go. TOP 128 warstwowy, wart aż 3 miliony złotych.

- R E K L A M A -

Chciałbym serdecznie podziękować Panu Premierowi Mateuszowi Morawieckiemu za decyzje, które podjął, a także Wojewodzie Łódzkiemu – Tobiaszowi Bocheńskiemu za

zaangażowanie się w pozyskanie tomografu – mówi Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.

- R E K L A M A -

Nowoczesny, wielofunkcyjny tomograf komputerowy wspomoże leczenie w kutnowskiej placówce. Do tej pory szpital nie posiadał takiego sprzętu. Korzystając z usług firmy prywatnej i ponosząc przy tym duże koszty związane z obsługą tomografu. Warto podkreślić, że zarówno Starostwo Powiatowe w Kutnie, jak i szpital, nie poniosą żadnych kosztów związanych z zakupem tego sprzętu – dodaje Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.

(źródło: Starostwo Powiatowe w Kutnie)


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: