reklama
reklama

Starosta Daniel Kowalik: Obiecuję współpracę z każdym, kto będzie chciał działać na rzecz powiatu

Obiecuję współpracę z każdym, kto będzie chciał działać na rzecz powiatu kutnowskiego ― zapowiada Daniel Kowalik, który we wtorek po raz kolejny został wybrany Starostą Kutnowskim.

- R E K L A M A -

We wtorek poznaliśmy rozstrzygnięcia w Radzie Powiatu Kutnowskiego. Radni wybrali przewodniczącego, wiceprzewodniczącego, a także starostę i wicestarostę (choć tu nie obyło się bez perturbacji po odmowie ze strony Magdaleny Krupińskiej-Kotulskiej) oraz członków zarządu powiatu.

Decyzją radnych, po raz drugi z rzędu, Starostą Kutnowskim został Daniel Kowalik, który w kwietniowych wyborach uzyskał rekordowe poparcie – głos oddało na niego aż 2313 mieszkańców. We wtorek 16 radnych głosowało za wyborem Kowalika na starostę, 2 radnych było przeciw, a 2 wstrzymało się. Nie brakowało gratulacji, a także… występu zespołu Retro.

- R E K L A M A -

Nowy-stary Starosta Kutnowski zapowiada, że jest otwarty na współpracę z każdym, kto będzie chciał działać na rzecz naszego powiatu.

― Chciałbym podziękować wszystkim radnym za oddany głos, ale przede wszystkim mieszkańcom powiatu kutnowskiego, za to, że obdarzyli nas wszystkich zaufaniem, niezależnie z jakiej opcji politycznej czy klubu się wywodzimy. Ważne jest to, żebyśmy w tej kadencji razem, wespół, działali na rzecz wszystkich środowisk, które na nas zagłosowały podczas wyborów samorządowych. Ze swojej strony obiecuję współpracę z każdym, kto będzie chciał działać na rzecz powiatu kutnowskiego – mówił Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: