Starosta Kowalik przyjął szczepionkę przeciw COVID-19. Zachęca do tego mieszkańców (FOTO)

Dziś pod Kutnowskim Szpitalem Samorządowym odbyła się konferencja prasowa z udziałem starosty Daniela Kowalika oraz władz lecznicy. Głównym tematem spotkania były szczepienia przeciwko COVID-19. Sam starosta także przyjął pierwszą dawkę szczepionki.

- poniżej dalsza część artykułu -

„Dziś przyszła moja kolej. Wcześniej medialnie zapowiadałem, że zaszczepię się w pierwszym możliwym dla mnie terminie i dziś właśnie jest ten dzień. Chciałbym wszystkich z całego serca zaprosić do korzystania ze szczepień w Kutnie. Powiat kutnowski jest bardzo dobrze i obficie zaopatrzony w punkty dostępności szczepień. Na przykład w kutnowskim szpitalu szczepi się aż 900 osób dziennie” – mówił starosta Daniel Kowalik.

- poniżej dalsza część artykułu -

Włodarz powiatu kutnowskiego poinformował, że do dziś wydano ok. 54 tysiące szczepionek w naszym powiecie.

„Jak widać, zainteresowanie jest duże. Myślę, że kiedy jeszcze bardziej się zepniemy i zgłosimy na szczepienie, to szybciej wyjdziemy z tego pandemicznego marazmu i w końcu będziemy mogli wrócić do normalności” – podkreślał D. Kowalik.

- poniżej dalsza część artykułu -

Z dziennikarzami spotkali się także członkowie zarządu powiatu kutnowskiego Jolanta Pietrusiak i Tomasz Walczewski, a także szefostwo Kutnowskiego Szpitala Samorządowego – dyrektor Artur Gur i Anna Łęczewska.

Po konferencji przeciw COVID-19 zaszczepili się starosta Daniel Kowalik i członek zarządu Tomasz Walczewski.

- poniżej dalsza część artykułu -

Artykuł w budowie.reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklamaopen