PanoramaKutna.plPolitykaStarosta Kowalik wręczył kompasy posłance Lichockiej i senatorowi Błaszczykowi. "Do nas zawsze blisko"

Starosta Kowalik wręczył kompasy posłance Lichockiej i senatorowi Błaszczykowi. „Do nas zawsze blisko”

Pamiątkowe kompasy, które mają zachęcać do odwiedzin w powiecie kutnowskim wręczył parlamentarzystom starosta Daniel Kowalik. – Hasłem i mottem naszego powiatu jest „Do nas zawsze blisko” – mówił włodarz powiatu kutnowskiego.

W trakcie wtorkowej konferencji w szpitalu, która była poświęcona podpisaniu umowy na przebudowę OIOM-u, starosta kutnowski Daniel Kowalik wręczył parlamentarzystom, specjalne suweniry.

-

Pozwolę sobie przekazać pani poseł pamiątkowy kompas. Hasłem i mottem naszego powiatu jest „Do nas zawsze blisko”. Mamy nadzieję, zarówno zarząd powiatu jak i mieszkańcy, że dzięki temu kompasowi pani poseł będzie zawsze wiedziała, gdzie kierować swoje kroki – mówił Daniel Kowalik, starosta kutnowski.

Posłanka nie kryła radości z otrzymanego suweniru i zapewniała, że do naszego regionu trafia bez trudu. – Kompas na pewno zaprowadzi mnie do Kutna, ale i bez niego tu trafiam. (…) Jestem zawsze szczęśliwa, gdy mam możliwość takiej współpracy – mówiła posłanka Joanna Lichocka.

-

Pamiątkowy kompas otrzymał także senator Przemysław Błaszczyk, który pochodzi z powiatu łęczyckiego, ale na Ziemi Kutnowskiej jest stałym bywalcem. Dodatkowym upominkiem, jaki starosta Kowalik wręczył parlamentarzystom, była mapa zabytków powiatu kutnowskiego. – Kompas też na pewno pomoże państwu do nich dotrzeć – dodawał D. Kowalik.
-

Nie przegap: