reklama
reklama

Starosta Kowalik z rekordowym poparciem. „Dziękuję mieszkańcom za tak duże zaufanie”

Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory do Rady Powiatu Kutnowskiego i będzie mogło samodzielnie rządzić. Dotychczasowy Starosta Kutnowski Daniel Kowalik otrzymał ponad 2,3 tysiąca głosów, co jest zdecydowanym rekordem w tym samorządzie.

- R E K L A M A -

PKW opublikowało dane z 98,84% obwodów głosowania i jak wynika z naszych informacji, Prawo i Sprawiedliwość wprowadzi do rady 12 radnych, co przełoży się na zdolność samodzielnego rządzenia. Rekordzistą na liście PiS jest dotychczasowy starosta Daniel Kowalik – zagłosowało na niego aż 2313 osób.

― Dziękuję wszystkim mieszkańcom, że obdarzyli klub Prawa i Sprawiedliwości tak dużym zaufaniem. Otrzymałem 2313 głosów i jest to rekordowy wynik. Mogę zapewnić mieszkańców, że będziemy kontynuować ciężką pracę na rzecz rozwoju powiatu kutnowskiego. Jestem otwarty na współpracę ze wszystkimi radnymi, którzy dostali się do Rady Powiatu Kutnowskiego w tych wyborach ― powiedział w rozmowie z Panoramą Kutna dotychczasowy (i prawdopodobnie przyszły) starosta kutnowski Daniel Kowalik.

- R E K L A M A -

Według naszych nieoficjalnych informacji wynika, że Prawo i Sprawiedliwość będzie miało 12 radnych, Koalicja Obywatelska 5 radnych, Komitet Obywatelski.PL 3 radnych i Trzecia Droga 1 radnego.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: