reklama
reklama
reklama
reklama

Starosta odwiedził SOSW w Kutnie. Powstaje tam punkt przedszkolny [ZDJĘCIA]

Starosta Kutnowski Daniel Kowalik razem ze Zbigniewem Linkowskim, Wiceprzewodniczącym Sejmiku Wojewódzkiego w Łodzi, odwiedzili Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Konopnickiej w Kutnie, w którym powstanie punkt przedszkolny.

- R E K L A M A -

Projekt pn.: „Utworzenie grupy przedszkolnej „Jagódki” w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 im. Marii Konopnickiej w Kutnie” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

– Punkt przedszkolny w naszym powiecie był bardzo potrzebny, wielu rodziców pytało kiedy takowy powstanie. Bardzo się cieszę, że już od września będzie możliwość przyjmowania dzieci w wieku przedszkolnym do Ośrodka. Będzie oddzielne wejście oraz oddzielne pomieszczenia w których rozpoczną się niebawem remonty – mówi Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.

- R E K L A M A -

Dofinansowanie na powstanie punktu przedszkolnego to kwota 510 000 złotych, a wkład własnych wyniósł 90 000 złotych. Starosta Kutnowski Daniel Kowalik oraz Wiceprzewodniczący Sejmiku Wojewódzkiego w Łodzi Zbigniew Linkowski, obejrzeli sale w których powstanie przedszkole oraz poznali plany na nowe, oddzielne wejście do punktu przedszkolnego. Następnie rozmawiano o pracach, jakie zostaną wykonane oraz obejrzano archiwalny układ budynku.

– Cieszę się, że projekt zakładający utworzenie punktu przedszkolnego powiódł się pomyślnie. Pozostają remonty i oczekiwanie na uroczyste otwarcie i przyjęcie dzieci – mówił Zbigniew Linkowski, Wiceprzewodniczący Sejmiku Wojewódzkiego w Łodzi.

- R E K L A M A -

(Źródło: Starostwo Powiatowe w Kutnie)


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: