Startuje X Festiwal Świat Muzyki Muzyka Świata. Przed nami siedem wyjątkowych koncertów

Kutnowski Dom Kultury zaprasza na wyjątkowe wydarzenie muzyczne – X Festiwal Świat Muzyki Muzyka Świata, który odbędzie się w dniach od 10 do 16 lipca 2024 roku w Centrum Teatru Muzyki i Tańca. Festiwal, wspierany przez STOART – Związek Artystów Wykonawców, to tygodniowa uczta dla melomanów, oferująca różnorodne brzmienia z różnych zakątków świata.

- R E K L A M A -

Program Festiwalu:

  • 10 lipca, środa, 19:00Quentin Kovalsky (USA) – Koncert muzyki z filmów Tarantino. Wieczór pełen kultowych utworów znanych z filmów Quentina Tarantino, w wykonaniu amerykańskiego artysty.
  • 11 lipca, czwartek, 19:00NASMEH – Zespół prezentujący muzykę z Bliskiego Wschodu, Grecji i Bałkanów. Niezwykła podróż muzyczna przez różnorodne kultury i tradycje.
  • 12 lipca, piątek, 19:00Aga Und Die Jungs (Niemcy) – Niemiecka formacja, która swoim energetycznym występem porwie publiczność w rytmy współczesnej muzyki niemieckiej.
  • 13 lipca, sobota, 19:00Urszula Makosz i Max Klezmer Band – Wieczór z muzyką klezmerską. Tradycyjne żydowskie melodie w nowoczesnych aranżacjach zapewnią niezapomniane wrażenia.
  • 14 lipca, niedziela, 19:00„Noc wilka” Karolina Skrzyńska z zespołem – Koncert muzyki słowiańskiej. Hipnotyzujące brzmienia inspirowane słowiańską kulturą i tradycjami.
  • 15 lipca, poniedziałek, 19:00„Piaf inaczej” Dorota Osińska – Koncert muzyki francuskiej. Polska artystka odda hołd legendarnej Edith Piaf, prezentując jej utwory w nowoczesnych aranżacjach.
  • 16 lipca, wtorek, 19:00Eric Hansson (Szwecja) – Koncert bluesowy. Szwedzki bluesman zakończy festiwal, serwując publiczności klasyczne bluesowe dźwięki.

Bilety i Informacje

Bilety na festiwal dostępne są w cenie 20 zł, a posiadacze Kutnowskiej Karty Mieszkańca mogą je nabyć za 5 zł. Wejściówki można zakupić w kasie Kutnowskiego Domu Kultury, w biletomacie oraz online na stronie kdk.bilety24.pl.

X Festiwal Świat Muzyki Muzyka Świata to niepowtarzalna okazja, aby posłuchać muzyki z różnych części globu i zanurzyć się w różnorodność kulturową bez wychodzenia z miasta. Przygotujcie się na niezapomniane wieczory pełne muzycznych emocji!

- R E K L A M A -

Serdecznie zapraszamy!

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: