Wiadomości KutnoSportStrzelanina w Krzyżanowie, rezerwy KS Kutno rozbiły Bzurę Młogoszyn

Strzelanina w Krzyżanowie, rezerwy KS Kutno rozbiły Bzurę Młogoszyn [ZDJĘCIA]

Mecz dla kutnian, którzy są spadkowiczem z ligi okręgowej, rozpoczął się idealnie i po dwóch trafieniach Motylewskiego i jednym Boczka, po osiemnastu minutach prowadzili już 3-0. To nie był jednak koniec strzelania, bowiem przed przerwą do siatki trafili jeszcze Maryniak oraz Kierus i do przerwy KS prowadził 5-0.

Po zmianie stron podopieczni Marcina Sztygla dołożyli kolejne pięć goli – na listę strzelców wpisywali się kolejno Szbykowski, dwukrotnie Kierus, Motylewski i Maryniak. Ostatecznie KS wygrał aż 10-0!

Za tydzień KS II zagra u siebie z Bzurą Ozorków, która w pierwszej kolejce pokonał 6-1 Malinę Piątek.

Bzura Młogoszyn 0-10 KS II Kutno
0-1 5. Maksymilian Boczek
0-2 10. Mateusz Motylewski
0-3 18. Mateusz Motylewski
0-4 30. Mateusz Maryniak
0-5 39. Piotr Kierus
0-6 47. Jakub Szybkowski
0-7 59. Piotr Kierus