Stwórz komiks o Żołnierzach Wyklętych i wygraj nagrody. Starostwo organizuje kolejny konkurs

Starostwo Powiatowe w Kutnie zaprasza do udziału w konkursie na komiks o "Żołnierzach Niezłomnych". Termin nadsyłania prac mija w połowie kwietnia.

W konkursie udział mogą wziąć zarówno uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych jak i wszystkie osoby pełnoletnie z powiatu kutnowskiego.

- R E K L A M A -

„Zadaniem uczestnika konkursu bądź grupy uczestników jest stworzenie komiksu, którego treść ma dotyczyć beletrystycznych lub dokumentalnych opisów zdarzeń, dotyczących Żołnierzy Niezłomnych (Wyklętych). Komiks powinien zawierać ilustracje z tekstem” – mówi Tomasz Walczewski, członek zarządu powiatu kutnowskiego.

Prace należy składać w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie, ul. Staszica 8, od dnia 16 marca 2021r. do dnia 15 kwietnia 2021r., a ich ocena i ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do dnia 30 kwietnia 2021r.

- R E K L A M A -

Wszelkie pytania dotyczące Konkursu należy kierować do Referatu Promocji i Informacji, Starostwa Powiatowego w Kutnie, ul. Kościuszki 16, tel.: 24/ 355 47 41; e-mail: promocja@powiatkutno.eu

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: