reklama
  • Tomasz Rzymkowski Sejm

Sukces kutnowskiej policji. Zatrzymali złodziei samochodu [ZDJĘCIA]

Dzięki działaniom funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego kutnowskiej policji zatrzymani zostali dwaj mężczyźni, którzy podejrzani są o kradzież pojazdu w marcu 2022 roku. Mężczyźni zostali zatrzymani na terenie powiatu inowrocławskiego. Oboje usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

- R E K L A M A -

Całe zdarzenie miało swój początek w marcu 2022 roku na jednej ze stacji paliw w miejscowości Pomarzany. Kierowca ciężarówki wyruszając w trasę pozostawił tam zaparkowany na parkingu swój samochód marki Volkswagen Polo.

4 marca 2022 roku wrócił po pojazd i wówczas okazało się, że go nie ma go. Mężczyzna złożył zawiadomienie o kradzieży samochodu. Do pracy natychmiast przystąpili funkcjonariusze wydziału kryminalnego z kutnowskiej komendy.

- R E K L A M A -

Przeprowadzając szczegółowe analizy zebranych materiałów dowodowych trafili na ślad dwóch mężczyzn pochodzących z województwa kujawsko-pomorskiego. Z ustaleń śledczych wynikało, że sprawcy ukradli samochód 3 marca 2022 roku za pomocą lawety.

„7 września 2022 roku funkcjonariusze zatrzymali 37 i 39-letniego mężczyznę na ternie powiatu inowrocławskiego. Tego samego dnia oboje usłyszeli zarzuty kradzieży samochodu. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności” – mówi kom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Nie przegap: