reklama
reklama
reklama
PanoramaKutna.plKutnoSukces Powiatowych Targów Pracy. Pojawiło się około tysiąca osób!

Sukces Powiatowych Targów Pracy. Pojawiło się około tysiąca osób! [ZDJĘCIA]

Za nami VII Powiatowe Targi Pracy, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców powiatu kutnowskiego. W Kutnowskim Domu Kultury pojawiło się około tysiąca osób!

- R E K L A M A -

Targi objęte były patronatem honorowym przez Starostę Kutnowskiego Daniela Kowalika. Impreza okazała się dużym sukcesem i jak szacuje Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie, szacuje się że targi odwiedziło około tysiąca osób. Z kolei wystawców prezentujących swoje oferty pracy było aż 37.

Wydarzenie zorganizowane zostało dla wszystkich osób poszukujących zatrudnienia.

- R E K L A M A -

— Dziękuję wszystkim za uczestnictwo w dzisiejszych targach pracy Powiatu Kutnowskiego. Dziękuje firmom, które dziś wystawiły się ze swoimi ofertami dla poszukujących pracy mieszkańców Powiatu Kutnowskiego. Myśle, że siódme targi pracy, które dzisiaj się odbywają pokazują, że rozwój rynku pracy jest jedną z kluczowych dziedzin, którymi zajmuje się samorząd Powiatu Kutnowskiego. Targi Pracy przynoszą obopólną korzyść – osoby poszukujące zatrudnienia mogą nawiązać kontakt z potencjalnymi pracodawcami, a przedsiębiorcy znajdują nowych pracowników. Mocno trzymam kciuki i liczę na to, że wszystkie zainteresowane znalezieniem pracy osoby uznały dzisiejsze targi za owocne i tę pracę znalazły — mówił Starosta Kutnowski Daniel Kowalik.

— Podczas targów obecni byliśmy z naszym stoiskiem plenerowym w którym rozdawaliśmy gadżety, słodkości oraz jabłka dla najmłodszych uczestników targów, którzy przybyli z rodzicami. Targi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, przyszło na nie około tysiąc osób poszukujących pracy! — dodaje Tomasz Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

- R E K L A M A -

— Celem nadrzędnym, który przyświeca organizatorom, jest pomoc osobom zainteresowanym w podjęciu lub zmianie dotychczasowego zatrudnienia oraz zapoznanie się z wymogami lokalnych pracodawców. Wystawcy natomiast mają możliwość pozyskania pracowników oraz zaprezentowania profili swojej działalności. Widziałam, że zainteresowanie ze strony osób poszukujących pracy jest bardzo duże zatem życzę wszystkim satysfakcji ze znalezienia odpowiedniej oferty — dodaje Jolanta Pietrusiak, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

Podczas VII Powiatowych Targów Pracy prócz ofert pracy znalazły się także atrakcje w postaci słodkości, gadżetów oraz Berlinkowozu z firmy Animex z darmowymi hotdogami. Kutnowski Szpital Samorządowy natomiast oferował badanie ciśnienia oraz poziomu glukozy.

W targach uczestniczyli pracodawcy z Podstrefy Kutno Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, lokalni przedsiębiorcy z terenu Powiatu Kutnowskiego, agencje zatrudnienia, doradcy zawodowi, służby mundurowe tj.: Policja, Żandarmeria Wojskowa, Zakład Karny czy Wojskowe Centrum Rekrutacji w Skierniewicach, a także instytucje rynku pracy.

(Powiat Kutnowski)


Nie przegap: