reklama

„Świata poza Tobą nie widzę”. Kutnowscy kibice – mali i duzi wspierali Widzew Łódź [ZDJĘCIA]

Najmłodsi kibice z Kutna wspierali w sobotę Widzew Łódź podczas ekstraklasowego meczu z Górnikiem Zabrze. W „Sercu Łodzi” pojawiła się zorganizowana grupa około 150 fanów z Miasta Róż.

- R E K L A M A -

W sobotni wieczór na stadionie Widzewa — w „Sercu Łodzi” — odbył się ekstraklasowy mecz pomiędzy dwiema utytułowanymi zespołami. Drużyna Górnika Zabrze wygrała a widzowie byli świadkami bardzo dobrego spotkania, w którym padło aż pięć goli (2-3).

Widowisko oglądało ponad 17 tysięcy kibiców. Jak zwykle wypełniony po brzegi stadion beniaminka ekstraklasy dopingował przez pełne 90 minut. Na trybunach zameldowała się ponownie bardzo liczna grupa kibiców z naszego miasta.

- R E K L A M A -

Dwa autokary dzieciaków wliczają się w zorganizowaną grupę ok. 150 osób, które z Kutna przyjechały wspierać łódzką drużynę. Sprawna i szybka podróż pozwoliła pojawić się pod stadionem półtorej godziny przed meczem. W ramach przedmeczowych atrakcji dzieci zwiedziły Muzeum Widzewa na stadionie, a następnie udały się na jedną z trybun za bramką, gdzie w towarzystwie setek innych najmłodszych śpiewały, dopingowały, cieszyły się z goli. Były również świadkami niesamowitej oprawy przygotowanej przez kibiców z hasłem „Świata poza Tobą nie widzę”.

Sobotnia noc na pewno zapisała się w pamięci naszych najmłodszych kutnowskich fanów, którzy już nie mogą się doczekać wyjazdu na kolejny mecz. Oby tym razem zwycięski.

fot. Maciej Kukuła, Jacek Kenska


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: