Świąteczna wizyta starosty i senatora w specjalnym ośrodku [ZDJĘCIA]

Przemysław Błaszczyk Senator RP oraz Daniel Kowalik – Starosta Kutnowski z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy, złożyli wizytę w oddziale przedszkolnym w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 im. Marii Konopnickiej w Kutnie.

- R E K L A M A -

– Chciałbym złożyć serdeczne życzenia wszystkim przedszkolakom, ich nauczycielom oraz rodzicom. Życzę Wam wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości i spełnienia marzeń. Dzieci, zawsze bądźcie ciekawi świata, uczyńcie go lepszym miejscem dla wszystkich. Dziękuję również dyrekcji Ośrodka oraz wszystkim pracownikom za ogromną pracę i zaangażowanie w pomoc dzieciom z niepełnosprawnościami. Wasza codzienna praca i oddanie sprawiają, że te małe istoty mają szansę na rozwój i odkrycie swojego potencjału – mówił Przemysław Błaszczyk, Senator RP.

– Dziękuję dyrekcji Ośrodka oraz wszystkim pracownikom za ich trud i zaangażowanie w pomoc dzieciom z niepełnosprawnościami. Wasza praca jest dla mnie niesłychanie ważna i cieszę się, że mogę liczyć na Wasze wsparcie w działaniach na rzecz społeczności Kutna i okolic. Niezmiernie cieszę się, że oddział przedszkolny, działający dopiero pierwszy rok, tak wspaniale się rozwija, a dzieciaki czują się tutaj jak w domu. Życzę Wam z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy, abyście w te święta mogli cieszyć się miłością i bliskością swoich najbliższych oraz spędzić ten czas w radosnej atmosferze – mówił Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.

- R E K L A M A -

Przemysław Błaszczyk Senator RP oraz Daniel Kowalik Starosta Kutnowski podczas wizyty wręczyli dzieciom oraz pracownikom szkoły upominki z okazji świąt Wielkanocnych.

Następnie Grzegorz Chojnacki Dyrektor SOSW nr 1 im. Marii Konopnickiej w Kutnie pokazał Przemysławowi Błaszczykowi Senatorowi RP oraz Danielowi Kowalikowi Staroście Kutnowskiemu następne nowe sale dla przedszkolaków.

Źródło: Powiat Kutnowski

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: