Świąteczna wizyta starosty Kowalika w „Tęczy” i „Różanym Zakątku”. Życzenia, upominki i wspólna gra w FIFĘ – ZDJĘCIA

Daniel Kowalik Starosta Kutnowski oraz Magdalena Krupińska-Kotulska Wicestarosta odwiedzili dzieci i młodzież z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Tęcza” oraz „Różany Zakątek” w Kutnie.

- R E K L A M A -

Podczas wizyty złożyli najserdeczniejsze życzenia Bożonarodzeniowe oraz wręczyli upominki.

― Kochani! Pragnę życzyć wszystkim zdrowych, pogodnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkim życzę również bogatego Mikołaja. Niech wszystkie marzenia się spełnią i mam nadzieję, że spotkamy się w niezmienionym gronie w przyszłym roku ― mówił Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.

- R E K L A M A -

― To ważny czas, który miło mi jest spędzić wspólnie z Wami. Życzę Wam moi drodzy, aby magia Świąt Bożego Narodzenia trwała jak najdłużej. Niech spełnią się Wasze najskrytsze marzenia, a Mikołaj podaruje wymarzone prezenty. Życzę Wam zdrowia, szczęścia i uśmiechu, a każdy nadchodzący dzień Nowego Roku niech daje powody do dumy i zadowolenia ― mówiła Wicestarosta Magdalena KrupińskaKotulska.

Po wspólnym złożeniu życzeń starosta rozegrał z młodzieżą POW „Tęcza” kilka zaciętych meczy w grze FIFA. Cała wizyta odbyła się w iście świątecznej atmosferze.

- R E K L A M A -

(Powiat Kutnowski)- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: