reklama

Świąteczne przedstawienie w Nowem. Były kolędy, piosenki i tańce – ZDJĘCIA

W Szkole Podstawowej im. Generała Władysława Andersa w Nowem odbyło się przedstawienie pt.: „Niebo Piekło”. Były kolędy, piosenki i tańce.

- R E K L A M A -

Przedstawienie opowiadające o przemianie człowieka w świąteczny czas, o różnicy między niebem, ziemią i piekłem, pełne magii i chwytające za serce przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej. Występ przeplatany był kolędami oraz świątecznym piosenkami! Nie zabrakło także występu cheerleaderek do hitu „Last Christmas”, a także występu nauczycieli w pastorałce „Od serca do ucha”!

– Szanowna Pani Dyrektor, Szanowni Rodzice i Kochani młodzi aktorzy, jestem pod wielki wrażeniem występu artystycznego. Mam nadzieję, że spotkamy Was kiedyś na wielkim ekranie bądź w teatrze! Ogromne gratulacje! Przy okazji pragnę przekazać dobrą nowinę – do końca marca zostaną zmodernizowane obecne chodniki, a także zostanie wykonane podwyższone przejście dla pieszych dla bezpieczeństwa najmłodszych, którzy przechodzą z przedszkola do szkoły przez ruchliwą drogę. Bezpieczeństwo dzieci jest priorytetem dla Zarządu Powiatu Kutnowskiego. Korzystając z okazji życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, który się zbliża i ciepłych, rodzinnych, pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia – mówił Tomasz Walczewski, Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

- R E K L A M A -

Z okazji świąt Tomasz Walczewski Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego przygotował torby pełne słodkości i poprosił o rozdanie rodzicom, dziadkom, babciom, wujom i ciociom przybyłym na uroczystość, dzieci grające rolę aniołka i diabełka, a osobiście rozdał młodym aktorom.

Torbę pełną słodyczy na ręce Pani Dyrektor przekazała także Ewa Stolarczyk Radna Rady Miejskiej w Krośniewicach.

- R E K L A M A -

– Życzę Państwu w te Święta spokoju i radości oraz czasu spędzonego w gronie najbliższych. Niech zdrowie, miłość i nadzieja towarzyszą nie tylko teraz, ale przez cały nadchodzący rok. Wesołych Świąt! – mówiła Ewa Stolarczyk, Radna Rady Miejskiej w Krośniewicach.

Na wydarzeniu obecni byli także przedstawiciele Gminy Krośniewice. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem, a każdy uczestnik otrzymał Bożonarodzeniowe sianko.

(Powiat Kutnowski)
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: