reklama
reklama

Świetna inicjatywa mieszkańców Kutna! Będą szyć maseczki dla personelu medycznego i innych

Mieszkańcy Kutna mają wielkie serca. Niedawno pisaliśmy o powstaniu grupy „Widzialna ręka” zrzeszającej osoby chcące pomóc innym, którzy z powodu koronawirusa znaleźli się między innymi w domowej kwarantannie. Teraz akcja rozszerza swój zakres i kutnianie będą szyć maseczki!

- R E K L A M A -

– Szyjemy maseczki higieniczne, dla personelu medycznego, pracowników różnych instytucji. Każda maseczka musi być czysta i estetyczna. Będą one prane i dezynfekowane, ale po naszej stronie leżą względy higieniczne i estetyczne również – komentuje Izabella Filipowicz-Stępniak, jedna z osób udzielających się w „Widzialnej ręce”.

W kutnowskim MOPS-ie stworzony został magazyn, dzięki któremu działania grupy kutnian staną się lepiej zorganizowane i skoordynowane.

- R E K L A M A -

– Jeśli chcesz odebrać tkaninę i gumki do uszycia maseczek lub jeśli masz już gotowe maseczki, zapraszamy! Jeśli dysponujesz tkaniną, 100% bawełna lub delikatna flizeliną, pomóż nam i dostarcz do magazynu – dodaje I. Filipowicz-Stępniak.

DYŻURY W PUNKCIE MOPS:

- R E K L A M A -

poniedziałek : 9.00-11.00
środa : 13.00-15.30
piątek 8.00-10.00

Przed przyjazdem prosimy o telefon do:
Grażyna Jaros: 726-306-539
Agnieszka Frątczak: 697-679-665


Wszystkich, którzy potrzebują pomocy lub wsparcia w czasie kwarantanny lub też chcą nieść pomoc innym zapraszamy do grupy Widzialna Ręka – Kutno. Musimy dotrzeć do jak największej liczby osób potrzebujących, także podawajcie tę informację dalej. Dbajmy o siebie nie zapominając o innych!

Grupa Widzialna Ręka – Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: