REKLAMA
środa, 10, sierpień 2022
REKLAMA

Świetna zabawa na powiatowym pikniku w Dąbrowicach. Przed nami koncerty disco-polo [ZDJĘCIA]

W Dąbrowicach odbywa się dziś ostatni z serii pikników rodzinnych „Bezpieczny Powiat”. Organizatorzy zadbali o moc atrakcji, a zwieńczeniem imprezy będą koncerty disco-polo.

poniżej dalsza część artykułu

Piknik w Dąbrowicach rozpoczął się o godzinie 16.00. Później na scenie wystąpiły dzieci i młodzież z ZS w Dąbrowicach. Następnie licznie zgromadzeni mieszkańcy mogli z bliska uczestniczyć w pokazach straży pożarnej i policji.

W programie jeszcze sporo występów i przed publicznością zaprezentują się m.in. zespół śpiewaczy „Dąbrowickie Nutki” oraz zespół Light of Hope. Od 19.00 startuje blok disco polo: najpierw wystąpi zespół 2 For You, o 20:00 gwiazda wieczoru Imperium, a o 21 ponownie 2 For You. Z kolei od 22:00 startuje zabawa taneczna, która potrwa do 1:00.

poniżej dalsza część artykułu

W trakcie trwania pikniku na uczestników czeka mnóstwo bezpłatnych atrakcji. Są dmuchańce, gry i zabawy dla dzieci, przekąski przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich, stoiska wystawowe i promocyjne, wata cukrowa, popcorn i inne. Odbędzie się także taniec z kolorami, czyli popularny wyrzut torebek z kolorami.

Jako, że piknik odbywa się pod hasłem „Bezpieczny Powiat”, nie może zabraknąć pokazów Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie i Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. Strażacy zapewnią między innymi kąpiel w pianie.

poniżej dalsza część artykułu

Przypomnijmy, impreza w Dąbrowicach to ostatni piknik z serii „Bezpieczny Powiat”, jakie były organizowane w powiecie kutnowskim. Podobne wydarzenia odbyły się w ostatnich tygodniach w Łaniętach, Strzelcach, Nowem i Bedlnie.

Zobaczcie zdjęcia z pikniku rodzinnego „Bezpieczny powiat”

reklama

Warto przeczytać:

reklama