Świetna zabawa seniorów z gminy Kutno w Ciechocinku. Zobacz zdjęcia

W piątek 14 października rozpoczęły się Dni Seniora. Wydarzenie jest organizowane przez Gminę Kutno, Centrum Kultury Gminy Kutno, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Gminną Bibliotekę Publiczną im. Józefa Bohdana Zaleskiego w Leszczynku. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Wójt Gminy Kutno Justyna Jasińska.

Pierwszą atrakcją jaka czekała na Seniorów była wycieczka do Ciechocinka współfinansowana ze środków Gminy Kutno. W trakcie przejazdu Seniorzy mogli wysłuchać pogadanki na temat profilaktyki uzależnień prowadzonej przez terapeutę  współpracującego z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej

Całodniowa wyprawa obfitowała w ciekawe punkty programu takie jak zwiedzanie Ciechocinka – tężnie solankowe wraz z opuszczonym basenem solankowym, Park Zdrojowy, fontanna „Grzybek”, deptak sław, partery Hellwiga oraz Dworek Prezydenta RP. Następnie grupa zwiedzała Muzeum Soli oraz relaksowała się w grocie solnej. Ostatnim punktem wyjazdu był dansing w hotelu Amazonka. Uczestnikom dopisywały humory i w wyśmienitych nastrojach wrócili do domów.

Zapraszamy na kolejne wydarzenia przygotowane w ramach Dni Seniora.
Nie przegap: