reklama

Świetna zabawa w Galerii Różanej z Kicią Kocią! – ZDJĘCIA

Moc atrakcji dla Galerii Różanej dla milusińskich. Od wczoraj spotkać można tam Kicię Kocię i Nunusia. Przygotowano kilka stref tematycznych, można zrobić sobie także pamiątkowe zdjęcia z maskotkami.

- R E K L A M A -

Atrakcje przewidziano w piątek i sobotę w godzinach 12.00 – 18.00. Nuda? Nie ma mowy! W końcu Galeria Różana przygotowała dla najmłodszych aż aż 5 stref tematycznych!

Strefa animacji
To tutaj animatorki wraz z Kicią Kocią zaproszą wszystkie dzieci do interaktywnych zabaw ruchowych, muzycznych, tanecznych, rozwijających spostrzegawczość oraz pamięć i wiele więcej. W przygotowanych konkursach dzieci otrzymają nagrody w postaci książeczek, maskotek i mini gier.

- R E K L A M A -

Miasteczko Kici Koci – strefa domków
W tej strefie dzieci zobaczą, jak mieszka Kicia Kocia, a także wezmą udział w nauce nowych sprawności. W pierwszym domku poznamy podstawowe zasady przygotowywania i spożywania zdrowych posiłków oraz savoir vivre’u przy stole. Drugi domek to miejsce odpoczynku Kici Koci. Tu wszystkie maluchy poznają treść bajek Kici Koci oraz wezmą udział w quizie i obejrzą film z naszą wąsatą bohaterką w roli głównej.

Miasteczko Kici Koci – strefa zabaw
Przygotowano również stanowiska z różnymi aktywnościami, takimi jak układanie sześciennych puzzli, ozdabianie masek, kolorowanki i zabawa „Połącz kropki” czy nauka rysowania Kici Koci na tablicach.

- R E K L A M A -

Strefa foto z Kicią Kocią i Nuniusiem
W strefie foto dzieci będą mogły usiąść obok swojej ulubionej postaci, a rodzice zrobić pamiątkowe zdjęcie. Maskotki podczas całego wydarzenia będą się także witały się z maluchami, przybijały piątki i przytulały.

Strefa malowania buziek
Wasze pociechy uwielbiają kolorowe wzory i farbki do ciała? Gwarantujemy, że każda pomalowana buzia w naszej kolejnej strefie będzie prawdziwym dziełem sztuki!

To jeszcze nie koniec atrakcji! Po wspólnej zabawie w Bajkowej Krainie Kici Koci, dzieci otrzymają imienne dyplomy potwierdzające udział w wydarzeniu.

fot. Łukasz Stasiak / Galeria Różana
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: