Świetna zabawa w Łaniętach, gwiazdą wieczoru Avinion Dance [ZDJĘCIA/WIDEO]

Powoli dobiega końca drugi weekend dożynek w powiecie kutnowskim. Na zakończenie dnia w Łaniętach wystąpił zespół disco polo Avinion Dance.

- R E K L A M A -

Ten weekend minął w powiecie kutnowskim pod znakiem uroczystości dożynkowych. Za plony dziękowali w gminach Bedlno, Łanięta, Oporów i Nowe Ostrowy. Nie brakowało ludowych zespołów i tradycyjnych dożynkowych obrzędów, ale także muzyki rozrywkowej. Tak było między innymi w Łaniętach, gdzie dziś wieczorem wystąpił zespół Avinion Dance oraz zespół ProRemix.

Publiczność świetnie bawiła się przy rytmach disco polo i raz po raz nagradzała lidera zespołu Mateusza Trzaskalskiego gromkimi brawami. A warto podkreślić, że to już drugi koncert Avinion Dance tego dnia, bowiem wcześniej zespół wystąpił w Oporowie.

- R E K L A M A -

Avinion Dance to szybko rozwijający się zespół na polskiej scenie muzyki tanecznej. Grupa powstała na przełomie 2008/2009r. z inicjatywy Mateusza Trzaskalskiego – głównego wokalisty i lidera zespołu. Pierwszym autorskim utworem pt. „OJ OJ OJ o “wskoczył” do grona TOP 20 najpopularniejszych zespołów nurtu disco polo.

Zobaczcie zdjęcia z koncertu Avinion Dance w Łaniętach [28 sierpnia 2022]:- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: