reklama

Świetna zabawa w Łaniętach. Trwa Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka [ZDJĘCIA]

W parku w Łaniętach w najlepsze trwa Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Przygotowano ogrom atrakcji i każdy znajdzie coś dla siebie. Impreza potrwa aż do godziny 22.

- R E K L A M A -

W Łaniętach nikt nie może dziś narzekać na nudę. Wójt gminy Łanięta Tomasz Szczęsny, dyrektor GOKiS w Łaniętach Sylwia Stańdo, a także Nadleśniczy Nadleśnictwa Kutno Janusz Młynarczyk przygotowali wiele atrakcji.

Wśród nich są między innymi występ grupy tanecznej działającej przy GOKiS w Łaniętach, pokaz Zumby, grup działających przy GOKiS w Łaniętach, występ rodziców z Przedszkola Lokalnego im. Kubusia Puchatka w Łaniętach, konkursy z nagrodami, pokaz teqball, warsztaty kreatywne, występ uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Łaniętach, konkurs recytatorski organizowany przez GOKiS w Łaniętach, występ zespołu „Łanięckie Słowiki”, pokazy jednostek OSP z terenu gminy Łanięta oraz zabawa taneczna.

- R E K L A M A -

Ponadto nie brakuje darmowych dmuchańców, waty, popcornu, gofrów, grilla czy przepysznych regionalnych potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Łanięta.

Atrakcje dla mieszkańców przygotowały także Lasy Państwowe-Nadleśnictwo Kutno. Są to między innymi zabawy przez naukę, konkursy z nagrodami, degustacja produktów „Dobre z lasu” czy możliwość otrzymania darmowej sadzonki w ramach akcji „Posadź swoje drzewko”.

- R E K L A M A -

Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Łaniętach potrwa aż do godziny 22.

Zobacz zdjęcia (fot. Gmina Łanięta, Senatro Rp Przemysław Błaszczyk)
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: