Święto patrona i piknik z okazji Dnia Dziecka w SOSW nr 1 w Kutnie – ZDJĘCIA

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 obchodził święto swojej patronki, czyli Marii Konopnickiej. W uroczystych obchodach Dnia Patrona udział wzięli między innymi Starosta Kutnowski Daniel Kowalik oraz radna Rady Powiatu Kutnowskiego Małgorzata Stępniewska.

- R E K L A M A -

Podczas wydarzenia odbył się uroczysty apel połączony z występem artystycznym podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego. Całość występu artystycznego nawiązywała do życia i twórczości Marii Konopnickiej. Pojawiły się także postacie Elizy Orzeszkowej oraz Henryka Sienkiewicza.

– Chciałbym serdecznie podziękować wychowankom placówki za przygotowanie tak pięknego występu. Społeczność powiatu kutnowskiego jest dumna, że w tak piękny sposób uhonorowaliście swojego patrona. W imieniu swoim i całego Zarządu Powiatu Kutnowskiego życzymy Wam wspaniałej zabawy w następnej części wydarzenia w której czeka na Was mnóstwo atrakcji – mówił Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.

- R E K L A M A -

Obchody Dnia Patrona zostały połączone z piknikiem z okazji Dnia Dziecka. Podczas pikniku na dzieci i młodzież czekał m.in.: dmuchaniec w kształcie wozu strażackiego, grill, popcorn, ciasta, wata cukrowa, a także lekcje zumby.

(Powiat Kutnowski)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: