reklama

Święto Róży 2023: Wielkie gwiazdy i dużo koncertów. Sprawdź „rozkład jazdy”

To będzie weekend pełen koncertów! Na stadionie miejskim wystąpią dziś gwiazdy 49. Święta Róży, ale bardzo ciekawie zapowiadają się także występy w centrum Kutna.

- R E K L A M A -

Największe gwiazdy wystąpią w sobotę na stadionie miejskim w Kutnie przy ulicy Kościuszki 26. Blok koncertowy rozpocznie się o 18:00 i przed publicznością wystąpią kolejno Sara James, Olek Klembalski, Dawid Kwiatkowski i Ørganek.

Także w sobotę na Placu Piłsudskiego koncerty na małej scenie: Perła i Bracia (muzyka romska), Trio Mariachi (muzyka latynoamerykańska) oraz Kwintesencja (jazz).

- R E K L A M A -

W niedzielę kontynuacja koncertów i występów na małej scenie na Placu Piłsudskiego. I tu będzie się działo przez wiele godzin! Od 16.00 do 22.00 w ramach „Folklor i róże” zaprezentują się Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej, Zespół Pieśni i Tańca „Poltex”, Akademicki Zespół Pieśni i Tańca „Kujon”, Zespół Pieśni i Tańca „Kalina”, Sabor Latino, Mikheil Dvalishvili, Chimichanga, Gułaje Folk System oraz Megitza!

Z kolei od piątku do niedzieli na Placu Wolności odbywać będzie się „Clubbing na Wolności”. Dla kutnian klubowe hity zagrają Alvee (Kamil Klimaszewski) oraz Loui, Neevald, Tommy Gustav i Bartes. Clubbing w piątek od 21:00, w sobotę w godzinach 16-23, zaś w niedzielę 14-22.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: