Świętuj niepodległość z KDK! Przygotowano szereg atrakcji

Przed nami wyjątkowy dzień – 11 listopada! Z tej okazji Kutnowski Dom Kultury przygotował szereg imprez, które są częścią miejskich obchodów Święta Niepodległości.

- R E K L A M A -

9 listopada w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca zapraszamy na koncert MÓJ ZODIAK, w trakcie którego będziemy mogli usłyszeć piosenki Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu duetu Nagórski/Wośko. Bilety w cenie 10 złotych dostępne w kasach KDK/CTMiT oraz online.

Dzień później, czyli 10 listopada, odbędą się dwa koncerty współorganizowane przez KDK. Pierwszy z nich to ŚPIEWAJMY DLA BIAŁO-CZERWONEJ. Już po raz trzeci będziemy mogli usłyszeć patriotyczne pieśni w wykonaniu kutnowskiego chóru Speranza i ich gości. Koncert ten odbędzie się o godzinie 17.00 w CTMiT, a wejściówki na niego będą dostępne od 5 listopada w kasie KDK. Z kolei o 20.00 w Klubokawiarni Alternatywa posłuchać będzie można piosenek poetów z pokolenia Kolumbów w wykonaniu Bartasa Szymoniaka. Bilety na koncert ALARM w cenie 30 złotych można nabyć w kasach KDK/CTMiT oraz online.

- R E K L A M A -

11 listopada o godzinie 19.00 zapraszamy do CTMiT na RECITAL CHOPINOWSKI w wykonaniu Michała Chojnackiego z udziałem członków Grupy Teatralnej „od jutra”. Wejściówki na recital będą dostępne w kasie KDK od 5 listopada.

Kutnowski Dom Kultury ma też propozycje wspólnego świętowania dla całych rodzin. Jeśli nie macie swojej flagi, to koniecznie przyjdźcie 10 listopada do Kutnowskiego Domu Kultury. Pomiędzy 15.00 a 18.00 w holach KDK, po raz kolejny, odbędzie się AKCJA: USZYJ BIAŁO-CZERWONĄ. Zapraszamy całe rodziny.

- R E K L A M A -

Będziecie mogli uszyć własną flagę i zabrać ja do domu. Na najmłodszych zaś będzie czekać kącik origami, gdzie nauczą się jak zrobić kotylion.

To wspaniały pomysł na spędzenie rodzinnego popołudnia na zabawie i wspólnych przygotowaniach do Święta Niepodległości! Przyjdź i uszyj biało-czerwoną. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny.

Szczegóły wydarzeń oraz dodatkowe informacje można znaleźć w programach i ulotkach KDK, a także na stronie www.kdk.net.pl. ▪

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: